Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Przekroczył limit punktów karnych za wyczyny na drodze. Odzyska uprawnienia po powtórnym egzaminie (wideo)

Świdniccy policjanci ukarali kierowcę opla dwoma mandatami. Pierwszy był za omijanie pojazdu pod niepodniesionymi jeszcze zaporami na przejeździe kolejowym, drugi zaś za nadmierną prędkość. 26-latek będzie musiał przejść powtórny egzamin sprawdzający kwalifikacje, ponieważ przekroczył limit punktów karnych.

22 komentarze

 1. jak w filmie bandzior ucieka 🙂

 2. ale to tak mozna jezdzic za kims i nagrywac go do woli az zbierze milion punktow? a nie jest przypadkiem, iz po pierwszym wykroczeniu powinno sie delikwenta zatrzymywac?

  gdyby to na przejezdzie jechal 100 to by byla kumulacja a tak to ewidentne żerowanie.
  Sądzilbym sie o drugi mandat.

  • W Polsce, TAK

   • A wcale że nie bo skoro popełnił wykroczenia powinni go zatrzymać a nie czekać i nagrywać żeby zarobić jeszcze parę setek do mandatu

  • Olgierd Jedlina

   Podreptałbyś do sądu z płaczem, że zostałeś ukarany? Dobre.

  • Jakoś mi go nie szkoda.

  • A można pędzić jak bezmozg 130 gdy ograniczenie jest do 50?

  • OCZYWIŚCIE ŻE NIE !!! Policjanci złamali prawo nie zatrzymując bezpośrednio po wykroczeniu !!! To tak jakby śledzili bandziora który komuś wybił zęby a drugiemu ukradł portfel ale czekali aż wyciągnie nóż i kogoś potnie bo wtedy większy wyrok zażąda pan prokurator

  • Tera najmundrzejszy @Franio komenduje,cicho tam

   @eh ,nie jechali tylko stali,a że musieli go dogonić to i drugie wykroczenie załapał.Tylko nie wiem jak mogli gostka zatrzymać po pierwszym wykroczeniu????????????????? Na torach zanim zrobił wykroczenie?????????????Tylko tumany tak myślą,ehhhhhhhhhhhhhh.

 3. Przygoda przygoda każdej chwili szkoda

  Ale cymbał, przyspieszył sobie podróż

 4. zwykły pieniacz

 5. Andrzej z nad Bystrzycy Romera

  Co za tępy burak. Na pewno nosi jeszcze pampersy bo sika nocą na prześcieradło. A kobiety nie ma Bo żadna szczucha nie chce i wyzywa się na drodze. Bardzo dobrze że to równo zostało zatrzymane.

 6. hamburk i wszystko jasne

 7. Najważniejsze że powolniakiem nie jest. Jak bez kwitów zabije się na drzewie to z pewnością znajdzie się życzliwa osoba która napisze że komentujący to chamy i buraki i nie uszanują czyjegoś cierpienia. A czy taki cham i burak szanuje życie i zdrowie innych użytkowników drogi?

 8. Tera najmundrzejszy @Franio komenduje,cicho tam

  @eh ,nie jechali tylko stali,a że musieli go dogonić to i drugie wykroczenie załapał.Tylko nie wiem jak mogli gostka zatrzymać po pierwszym wykroczeniu????????????????? Na torach zanim zrobił wykroczenie?????????????Tylko tumany tak myślą,ehhhhhhhhhhhhhh.

 9. Widac ze piszą tu „koledzy po fachu ” tego biedaczka ,który został tak okrutnie ukarany przez niedobrych policjantów .Żeby nie zatrzymać biedaczka ,zanim się rozpędził do tych 130 km i czekac na kumulację ,no co za ludzie ,zero współczucia i zrozumienia że się komuś spieszy

 10. Powinni go zatrzymać zaraz za przejazdem ,a najlepiej jeszcze zanim ruszył ,powinni mrugnąć mu światłami i włożyć czapki policyjne zeby wiedzial ze zanim jadą ,to wtedy na pewno by nie łamał przepisów .Co za typy wredne

Z kraju

Polityka i społeczeństwo