Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Przebudowali 5,5 km dróg powiatowych. Dzisiaj z udziałem wojewody przecięto wstęgę i poświęcono trasę (zdjęcia)

W gminach Wojciechów oraz Bełżyce przebudowano dwa odcinki dróg powiatowych o długości 3 i 2,4 km, czyli łącznie wyremontowano niecałe 5,5 km tras. We wtorek miało miejsce ich uroczyste otwarcie.

70 komentarzy

 1. Czarodziej musi być!

  • A żebyś wiedział, że musi być… co tam jakiś wojewoda, sama przebudowana droga, czy przecinanie wstęgi, dla ciemnego gminu najważniejsze, że poświęcona…

   • chichot losu to był 13 grudnia 2020 jak komuch Ryszard Kalisz wykrzykiwał w kierunku Policjantów i dziennikarzy – krzyczał stojąc na ulicy Mickiewicza (niedaleko domu Jarosława Kaczyńskiego) Ryszard Kalisz. Wieloletni członek PZPR i polityk Lewicy demonstrował swoje niezadowolenie z rządu. Co ciekawe, robił to akurat w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.
    Poseł KO oburzony, że szpital stoi pusty. Wiceminister: Za mało osób zachorowało?

    „Bum!” – zaczął swój najnowszy wpis na Twitterze Dariusz Joński z Koalicji Obywatelskiej i poinformował, że w szpitalu tymczasowym w Płocku na 200…
    zobacz więcej

    Zwolennicy aborcji i środowiska sympatyzujące z opozycją od kilku tygodni organizują kolejne protesty. Chociaż w większości miast demonstracje wygasły, w Warszawie grupki osób wciąż zbierają się, by manifestować swoje poglądy.

    Do protestantów zebranych przed domem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego dołączył ostatnio Ryszard Kalisz. Gdy dziennikarz TVP chciał zadać mu pytanie, polityk zareagował niezwykle agresywnie.

    • Skoro twoja logika podpowiada ci, że w szpitalach tymczasowych nie ma pacjentów, bo coraz mniej choruje (bezsens), to pamiętaj, żeby nie marudzić, że ludzie nie mogą dostać się do lekarzy rodzinnych. Skoro ich tam nie ma to pewnie nie zachorowali.

  • A kiedy remont Balladyny?

 2. Czyli na tej drodze nie będzie wypadków bo poświęcona

 3. Co tam znowu robi klecha, po co on tam potrzebny .

  • Ręce konserwowane

   Potrzebny żeby co łaski chapnąć. Woda święcona kosztuje, miotła też.

  • a co miał Biedroń przyjechać ? czy Śmiszek albo jakiś inne LGBTQ+USBiRTVAGD ??

  • Mam prośbę , do Ciebie i wszystkich powyżej i poniżej komentujących którym przeszkadza ksiądz , jak ktoś z waszych bliskich umrze , to nie idźcie jak to piszecie do ,, klechy , czarodzieja itp” , nie ciągnijcie na siłę waszych bliskich do kościoła i na cmentarz , bo tam właśnie urzęduje ,,ksiądz” który tak wszystkim w ostatnim czasie przeszkadza , tylko zakopcie pod płotem bądź w ogródku swoich bliskich , wtedy pochwalcie się publicznie tu na L112 , że tak zrobiliście i wtedy nie będę miał do was żadnych ale…..świat i niektórzy ludzie sięgają dna , dno-dna…..

   • Uuuu straszonko jak zwykle? dodaj jeszcze czyściec i piekło ?

   • Kilka lat temu chowałem córkę 3-mieśęczną ksiądz odmówił nawet pokropku bo nie chrzczona a tu święci kawałek asfaltu

   • Mam w du…, twoje prośby prymitywie, jak chcesz to ciebie zaraz zakopiemy pod płotem, jak ci tak pasuje, dna to poszukaj sobie w butelce .

   • Ty naprawdę taki nie douczony jesteś że nie wiesz co to jest cmętarz komunalny ? Co za ciemnogród !

    • A propo ciemnogrodu to piszemy cmentarz a nie cmętarz.

     • Zaczniesz pouczać ciemnogród, jak się nauczysz pisać à propos.
      I może być nawet smętarz.

      • Popełnić błąd w słowie obcojęzycznym to nie grzech. Ale walić polskie ortografy, to kompromitacja.

       • Grzech taki sam, bo skoro używasz to masz znać, mać.
        I nie tłumacz się jak przedszkolak, boś gamoń językowy i tyle.

   • Jak ktoś z twoich bliskich lub ty sama popelnisz np kiedyś samobójstwo to ten baran a szczególnie na wsi nawet cię nie pochowa. Dokładnie-swiat sięgną dna. Księża w Polsce oni są najwyższą najbogatsza kasta.

    • Brednie! Uczestniczyłem w wielu pogrzebach samobójców. Na wsi, z pokropkiem. Wypowiedź typowa dla tych, co w kościele nie bywają a udają, że wszystko o nim wiedzą.

   • Durniu jeden cmentarz jest dla wszystkich nie tylko dla katolików

 4. Nzwykły obywatel ,nutralny światopogladowo jak nasze państwo

  No i tak trzymac …dobrodziej z pokropkiem na pierwszym planie .Nikt już na tej drodze na pewno nie zginie ani nie ulegnie wypadkowi

  • A nawet jak „ulegnie wypadkowi”, to taki „pokropkowiec” reklamacji ci nie przyjmie !!!
   Prędzej do ubezpieczyciela odeśle…

  • Nie wiadomo. Bóg dał nam przecież wolną wolę. Nie każe nam na siłę jeździć zgodnie z przepisami. Podobnie jak nie ciągnie nas na siłę do kościoła, nie zmusza, byśmy w Niego wierzyli, nie narzuca swej obecności.. Przychodzi tylko tam, gdzie jest zapraszany. Nie rzuca też gromem na szyderców, bo jest cierpliwy. Dlatego dziś bez obaw i w poczuciu (złudnym, jak się kiedyś okaże) bezkarności możecie tu szczekać, złorzeczyć i szydzić. Rozliczenie przyjdzie na końcu. To tak jak z nigrzecznym i leniwym uczniem. Nie słucha nauczyciela, chodzi na wagary, nie uczy się. A gdy dorośnie, dziwi się, czemu nie może znaleźć dobrej pracy i dlaczego niewielu go szanuje. Z wami będzie tak samo. Nie wierzycie? Skąd pewność? Czy wiesz, co cię czeka za chwilę, jutro lub pojutrze? „Istnieją na tym świecie rzeczy, o których nie śniło się waszym filozofom.” Ani filozofom, ani takim prostakom udającym „nowoczesnych i postępowych” jak wy. Ale kiedyś przyjdzie przebudzenie

 5. Kadry w których urzędnicy klęczą na kolanach zostały wycięte ?

 6. nielegalne zgromadzenie …

 7. neutralny światopoglądowo obywatel

  Tak wyglada „państwo neutralne światopoglądowo ” po polsku ,zadna uroczystość nie może odbyć się bez „poświecenia ” .Ale nie bedę wiecej pisał bo zaraz wpadnie tu jerzy i w.nadzieja i zwyzywają wszystkich którym sie to nie podoba od „lewków i tęczowych ” a w,nadzieja wygłosi mowę że „przecież kazdy był ochrzczony i byl u komunii to o co mu chodzi ? ” Dyskusja z nimi to jak tlumaczenie alkoholikowi ze jest uzalezniony

 8. komunistyczna propaganda lol

 9. droge Pan Bóg stowrzył czy za unijne ?

 10. Cham zawsze zaparkuje na chodniku. Trzeba czy nie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo