690 680 960

Protest w Hrubieszowie wciąż trwa. Rolnicy nie wierzą w zapewnienia rządu, widzą bowiem co innego (zdjęcia)

Kilkudziesięciu rolników cały czas protestuje w Hrubieszowie. Pomimo wprowadzenia przez rząd zakazu sprowadzania z Ukrainy do Polski produktów pochodzenia rolniczego wskazują, że pociągi ze zbożem wciąż wjeżdżają.

31 komentarzy

 1. PiS zniszczył polskie rolnictwo! Rolnicy w długach, gorzelnie w długach, skupy zbóż w długach. Propaganda wyborcza PiS-u, nic innego. Podjęte przez PiS „działania” są bezprawne. To celowa wojna z UE.

 2. Pewnie za kilka dni, tygodni, miesięcy dowiemy się, że protesty organizują słupy PO i spółek.

  • Tak, tak. Wszystko to wina Tuska. Wasza komusza partia za nic nie odpowiada chociaż rządzi prawie 8 lat.
   Najwyższa inflacja od 25 lat, najwięcej zgonów i najmniej urodzeń od drugiej wojny światowej, nowa afera co jakieś 16 godzin…
   Zresztą po co to piszę skoro do waszych zakutych łbów i tak nic poza partyjnym przekazem z TVPiS nie trafia.

   • Oby mieli trzecią kadencję

    Ja dzięki pisowi zarobiłem rekordowe pieniądze, po prostu inwestuje odwrotnie do ich zapewnień. Inflacja będzie niska, złoty będzie mocny, mieszkania będą tanieć, surowce będą tanie a ja mam pewność, że będzie inaczej i nie narzekam.

 3. PiS wzoruje się na rosji. W 2015r putin wprowadził rejestrację „agentów”. Obecnie rosja może tym „agentom” zakazywać działalności w rosji. PiS powołując komisję do badania wpływów rosyjskich w Polsce może każdego oskarżyć i wydać zakaz pełnienia funkcji politycznych na 10 lat. Każdego, nawet jak działał zgodnie z prawem.

 4. Poważnie? Teraz? A jak mówiliśmy nie głosujcie na de**li, nieuków i partaczy to było nie, bo dajo. Więcej Sasinów, Kurskich, Pawłowiczowych i innych, o zbawicielu nie wspomnę. Jeszcze raz ich sobie q**a wybierzcie to nam zostanie, albo za granicę, alko się huśtać. A tu zostaną zgodnie z polityką rządu, tylko prawdziwi patrioci – i padną z głodu, bo jak mówił Kononowicz : niczego nie bedzie

 5. Wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski na zadawane pytania w sejmie (14.04.2023) zamiast odpowiedzieć merytorycznie to zwalał winę na Tuska, opozycję, UE, Ursulę von der Leyen. Gdzie był PiS i komisarz ds. rolnictwa Wojciechowski jak uchwalano zniesienie ceł? Gdzie byli europosłowie PiS? Podobno sam PiS był pomysłodawcą zniesienia ceł i o to zabiegał. A teraz co? Wszyscy winni tylko nie PiS? Banda kłamców, złodziei i hipokrytów.

 6. drugie lepery tylko jak skonczyl

 7. Tak ciężko wprowadzić cło, które trzeba opłacić na granicy i które będzie zwracane po wywiezieniu zboża z Polski?
  Teraz nawet tranzyt odpadnie, co przy zamkniętych portach czarnomorskich równa się jeszcze większemu głodowi w Afryce. Tymczasem ukraińskie zboże będzie gnić, czekając, aż je ruskie wywiozą do siebie…
  To, że sprowadzano tańsze zboże i zalewano rodzimy rynek było oczywiście złe, ale świat nie działa zero-jedynkowo! Było kilka opcji i jak zwykle zdecydowano się na najprostszą, najgorszą, najgłupszą, najbardziej radykalną. Istnieje przecież coś takiego jak kompromis!

 8. Co to za profanacja krzyża? Co to ma być w tej przyczepie?

 9. Ja sprzedałem po 150 za tonę i jestem zarobiony jak nigdy dziękuję będę głosował na PiS.

 10. Każdy dobrze wie kto szczuje w europarlamencie na nasz kraj to właśnie pełowskie przygłupy blokują wypłaty pieniędzy i działają na szkodę Polski.

  • Wypłat nie ma bo pisowski rząd nie wypełnia zadań które zadeklarował sie wypełinć za euro.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas