Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Protest przed przejściem w Koroszczynie: W ruch poszły pięści i gaz. Aktywiści odjechali, teraz pikietują kierowcy (wideo)

Stojącym w kolejce do granicy kierowcom puściły nerwy. Doszło do szarpaniny, nie brakowało też wyzwisk. Kilku agresorów zostało zatrzymanych przez policję.

42 komentarze

 1. Mord i agresja do cywilów dla onuc to norma.

 2. Putler domaga się transportu ? Stąd ta piana kierowców?

 3. TIR-owcy nie chcą zrozumieć że wypasiony na dostawach z UE Putin może zaatakować kolejne Krane, paląc i niszcząc nie tylko ich ciężarówki ale też ich domy? Kierowców w Europe brakuje, jest wiele innych tras na których mogą zarabiać.

 4. rosja bombarduje i zabija sąsiadów a tu handelek idzie.. dno i 5 metrów mułu

 5. Właściciele firm transportowych mają krew ukraińskich dzieci na rękach w takim razie na równi z Putinem. Wiadomix, pieniądz ważniejszy był, jest i będzie.

 6. Cham bity deską:)

  nie dość że jest konflikt za granicami i niepewne jutro to jeszcze grozi nam drożyzna na skalę jakiej nikt nie widział a nawet głód..a taki przedsiębiorca martwi się że traci pieniążki i pluje na wszystkich..i ujj niech traci:D:D ujj mu w D..

  • Cham bity deską:)

   za granicą*

  • co ty bajasz, bez paniki, jesteśmy bardzo bogatym krajem europejskim a nie jakąś tam częścią Azji, zaraz nasz wspaniały rząd wprowadzi tarcze 50 xmw, będą dopłaty, kartki, refundacje, programy koryto + itp, wspaniały Jaro z Pinokiem i resztą pl oligarchów sfinansuje ci nie tylko wikt z ośmiorniczek i innego oślizgłego ego ale i opierunek z wyprymuśnych fatałaszków , zaraz będzie program lodówka +, piec +, elektryk+ hydraulik+ i co tam jeszcze chcesz nie to co u ciebie w ZSRR hahaha

 7. Polscy kierowcy nie powinni jechać do Białorusi i Rosji ,tam jest taka nagonka na Polaków że mogą nie wrócić ,ten szef niech sam jedzie zamiast wysyłać pracowników

 8. Kolejne gnidy co za parę groszy zysku zrobią wszystko i na wszystko przymkną oczy, nawet na mordowanie dzieci, kobiet i starców. Dziwię się bardzo takim Francuzom ale pazerni Polacy to wstyd. WIELKI WSTYD!!!

 9. Nawet w obliczu wojny, pieniądze najważniejsze i to zarobione na nieszczęściu Ukraińców. Wspieranie plutina towarami to dno i muł.

Z kraju

Sport