690 680 960

Protest kolejarzy przed Konsulatem Ukrainy w Lublinie. „Obserwujemy z przerażeniem poczynania Zarządu Kolei Ukraińskiej” (zdjęcia, wideo)

W środę przed budynkiem Konsulatu Ukrainy w Lublinie odbył się protest kolejarzy. Uczestnicy pikiety przekazali Konsulowi Generalnemu Ukrainy w Lublinie pismo zaadresowane do ukraińskiego premiera, w którym czytamy m.in., że domagają się podjęcia jak najszybszych działań zmierzających do zniesienia wprowadzonego bezprawnie przez Kolej Ukraińską ograniczenia na kolejowe przewozy tranzytowe przez terytorium Ukrainy.

18 komentarzy

 1. Ruscy tam zaraz zrobią porządek.

 2. Jezus właśnie opuścił Bydgoszcz

  Niby pod konsulatem, a na zdjęciach pod prywatnym publicznym szaletem. 😀

 3. Nieładnie tak bracia kolejarze narzekać na braci ukraińców.Toż oni zawsze byli z wami razem.Nawet pociągów pilnowali w czasie II wojny między Chełmem a Lublinem by niemieckich transportów nikt nie grabił.

 4. A Tusk nie winny czasem ?

 5. Wina PiSu.

 6. ja bym cofną ze skutkiem natychmiastowym zgodę na pobyt w Polsce wszystkim Ukraińcom to by się problem szybko rozwiązał.

 7. Dlaczego w takiej sytuacji nasz kraj im pomaga za moje pieniądze? Przecież to zachowanie w moim przekonaniu typowe dla Ukrainy.

 8. Trzeba było wspierać majdan😁 to teraz macie 😅😂

 9. Coś marniutko z frekwencjom. Gdyby to było przeciw aborcji albo jakaś procesja to Solidarności by było pełno a tak kilka osób. Tak jak pisałem wcześniej, źródło problemu jest na Królewskiej, tam powinni protestować.***** ***

  • Co miałeś z j.polskiego?
   Zakładając oczywiście ,że w ogóle skończyłeś jakąś szkołę co sądząc po ortografii wcale nie jest takie pewne…

   • „j.polskiego” gzie spacja?
    „oczywiście ,że” spacja przed przecinkiem?
    Fajnie się ortografii nauczyłeś.

 10. Jedyne rozwiazanie: zamknąć granice z Ukraina,, unieważnić wizy banderowcom,wydać nakaz opuszczenia polski przez upowców w ciągu 48h, domagać się odszkodowania od panstwa ukraińskiego za lata 43-45.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas