690 680 960

Prokuratura zajmie się serią zgonów w Domu Seniora. „Mogło dochodzić do niepokojących zachowań”

Przeprowadzona kontrola wstępnie wykluczyła, aby śmierć pensjonariuszy Domu Seniora była powiązana ze szczepieniami. Jednak odkryto, że mogło dochodzić do braku profesjonalnego zachowania pracowników placówki w dobie trwającej epidemii. Dlatego sprawą mają się zająć śledczy.

32 komentarze

 1. Widocznie z trzech tysięcy za miesiąc opieki w takim przybytku niewiele trafia do podopiecznych.

 2. Przecież osobie zaszczepionej test PCR będzie miał wynik dodatni !

 3. Pod Kraśnikiem jest taki dom seniora w którym na oddziale z 20 osób po dwóch dawkach szczepionki zmarło tylko 19 osób, ale kto by się tam przejmował starymi ludźmi.

  • Który to dom seniora?

   • Dom maria. A pod Krasnymstawem ma ogródek, w którym zakopano już tysiąc ofiar chemtrails.

    • A ty dalej bez mózgu funkcjonujesz. Niesamowite jak ci się to udaje.

     • szcze na pionki

      jak zapytasz rope ile to jest 2+2 to się zapyta czy ma podać dokładną liczbę czy w przybliżeniu…! aaaaaaaaahahhahaha
      Tak mnie więcej wygląda sprawa staruszków z tego DS: żyli, niektórzy przechodzili już covida, dostają „szczepionkę i 9 osób idzie do piachu .. ale prokura mówi że to wina „nieprofesjonalizmu opiekunów” (kozioł ofiarny jest…)
      czyli dla ropy i prokuratury 2+2=0 ….!!!
      ropa jest odporny na wszelkie argumenty, jedyne co mu zostało to mierna ironia…

      • Ależ bredzisz, skąd wybierzecie te idiotyczne porównania? Macie jakieś kółko? Rozsyłają wam smsami?

   • Dom seniora ,, A w sercu maj” w Wolo Czołnowsckiej Powiat Puławski

    • To nie ten. W tym o którym piszę nie było zgłoszonych żadnych powikłań. Umarli nagle ze starości wszyscy i szczepienia nie miały znaczenia dla zarządcy placówki.

  • ZUS się cieszy.

  • Mario trol pełowski.

  • A ja znam taki dom seniora w którym po szczepieniu wszyscy chodzą i powtarzają ,,jestem mario, jestem mario i się POnumerowali aby nie dać się inwigilować.
   Adres: Szpital Neuropsychiatryczny, Abramowicka 2
   Pilne: jeden z pensjonariuszy o nr.1 ukradł telefon i jest poszukiwany

   • Pożyteczni idioci jak ty są potrzebni dla systemu. Już taki jeden pan doktor pokazał jakim jest kozakiem. Wreszcie po śmierci jest sławny. Czekam niecierpliwie na ciebie. Idź jego drogą. Bardzo ci kibicuje.

    • Mario, ja z reguły ludziom źle nie życzę. Ale tobie to jednak życzę ciężkiego przebiegu, bo jesteś przypadkiem nieuleczalnym.

 4. Mieczysław Krab operator działa Krab

  Szanowna Redakcji. Ależ oczywistym jest, że tzw. „test na koronawirusa” wykazał obecność w organizmie takowego, gdy kilka dni wcześniej zainfekowano organizm substancją jednego z amerykańśkich koncernów. Tak działają te preparaty, prawie tak jak znane nam szczepionki. Dostajesz dawkę substancji i w organizmie od tej pory, w taki czy inny sposób, jest ów bakcyl.
  PS. Przed zaaplikowaniem substancji masowych zgonów nie było. Zaraz po zmarło dziewięć osób. No, rzeczywiście, zupełnie brak związku. Tak jak w tysiącach innych przypadków. Brawo.

  • A jak tam Pana kołtun, Panie Mieczysławie?

   • Moja siostra (pracownik prz dszkola):szczepiła się szczepionka astry w poniedziałek , do dziś leży w łóżku z gorączką 40 stopni, bólem mięśni i kaszlem. Ruszyć się nie może tak się czuję. Opiekunki z przedszkola syna po 3 dniu urlopu musiały brać bo też je wzięło, mimo że są ozdrowiencami. Za granicą po szczepionce astry dzieje się to samo. W Anglii mimo zaszczepienia dużej ilości osób koron szalej w najlepsze. Więc to chyba ma za cel szczepienie astra zarażenie dużej ilości osób i wytworzenie odporności stadnej. A że starzy umrą to i tak wina pójdzie na kogoś innego albo choroby współistniejące.

 5. Będą robić wszystko żeby to była wina wszystko w koło tylko nie po szczepieniu. Samo przez siebie mówi

 6. ” Mogło dochodzić do niepokojących zachowań ” tekst jak za komuny gdy władza chciała coś zatuszować. Całe szczęście że nie ma to nic wspólnego ze szczepionką, to tylko tak wygląda.

 7. pytanie jedno, wirusa mamy już od roku, pytanie ilu zmarło w tak krótkim czasie przed szczepionką np. w miesiącu grudniu, bo dziwnym trafem przed szczepieniami było wszystko ok, pomimo że wirus szalał…. a tu już wykluczono związek z szczepieniem, źle to pachnie.

 8. Przez 20 lat było ok pewnie czekali na szczepionkę żeby uśmiercać teraz myślę że to państwo prawa przedstawi komuś zarzuty żeby zatuszować winę szczepionki

 9. jestem przekonany ,ze zakonczenie akcji covid & przyjaciele zakonczy sie w maju.do tego czasu beda okazje zrobienia zapasow paliwa,wegla,drewna .w pierwszym roku minimum aktywnosci slonecznej najbardziej drozeja paliwa do aut i opalowe.skonczy sie akcja covid a zacznie sie zgarnianie mega zyskow za akcje Smog,czyste powietrze…a jak PGE i reszta dystrybutorow pradu zmieni zasady gry i rozliczenie produkcji pradu bedzie nie roczne tylko kwartalne?uuuu to Ci co kupili pompy ciepla beda mieli przerabane.niemozliwe?pozyjemy,zobaczymy.

 10. Swawolnik pospolity

  Niech prokuratura i sąd wezmą pod uwagę, że poprzez te „niepokojące zachowania”, Państwo sporo zaoszczędzi na zasiłkach, na podwyżkach rent i emerytur, i tzw. plusach…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Królewski pod hasłem: Orzech laskowy w kuchni dworskiej
Międzysołecki Festyn Dożynkowy w Żdanowie
„Weekend z historią” – warsztaty historyczno-kulturowe
Wyścig „na byle czym” i wiele więcej, czyli niedziela nad zalewem
Dożynki gminy Tomaszów Lubelski. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Shantel