Prezydenta nazwał „jełopem”, kościół „prostytutką”, a Polaków „gnidami”. Pastor z Lublina został skazany

Paweł Chojecki, pastor powołanego przez niego w 1996 r. Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie, został dzisiaj skazany za znieważenie prezydenta RP, narodu polskiego oraz obrażenie uczuć religijnych katolików. Komentując wyrok podkreślił, że został ukarany za swoje przekonania.

42 komentarze

 1. ale swoje 5 minut miał i nikt mu tego nie odbierze

 2. Była lubelska radna PiS obraża Mazowieckiego, a teraz robi co może, żeby wymigać się od wymierzonej kary, ale jak widać, każdemu dostanie się w końcu za słowa, które publicznie padać nie powinny. Jednemu więcej, drugiemu mniej. To może niech zamienią się karami, pastor zapłaci jej za przeprosiny w mediach, a ona za niego posiedzi i wykona prace społeczne.

 3. a o żydach i gejach nic nie mówił ???

 4. pewnie jakiś sfrustrowany esbek labo zomowowiec

  • ha hah esbecy i zomowcy to teraz najwieksi fani pisu
   cieszą sie bo komuna wróciła

 5. Czy Szymon Hołownia i jego senator Jacek Bury zapłaczą z tego powodu? Toż przecież senator i pastor to wspolnicy. Razem zakładali sektę, przepraszam wspólnotę.

 6. „Świętych krów” (KRK & PiS) publicznie się nie krytykuje, każdy inny pastor (i nie tylko pastor) dobrze o tym wie i dlatego siedzi cichutko jak mysz pod miotłą. Tylko ten jeden, pomimo że też to wie, to jednak ma odwagę publicznie mówić prawdę. Tyle, że prawda nie jest w kręgu zainteresowań tych, których ona dotyczy.

  • Chłopie czytałeś artykuł??? To nie była krytyka tylko jawne bluźnierstwa. Nie ważne czy na PiS czy na po. Na kosciol katolicki czy Jehowy. Powinien zostać ukarany

 7. Paweł Ch. powinien zostać deportowany dożywotnio wraz ze swoją sektą poza terytorium RP. Jego pyszałkowatość i chamstwo nie zna granic. To nie jest nauka Jezusa proszę członków tego kościółka. Uciekajcie, dopóki nie jest za późno

 8. Ale szczerze pojechał . A co z hasłem „prawda was wyzwoli” ?co by nie było, chyba pożałował na obrońcę, bo pod zalamanie nerwowe czy mgłę mózgową pokowidową można by ten nagły gejzer miłości bliźniego podciągnąć

 9. Nie wiem, aczkolwiek zastanawiam się – czy on głupszy, czy kometujacy tan wątek?

 10. Taki paradoks. Nie można na głos powiedzieć prawdy. Wszyscy wiedzą, ale jak któryś się wyłamie z tabu, to pozostali fałszywie są wzruszeni.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Tradycyjna Noc Świętojańska w lubelskim skansenie
Zbliżają się Dni Kraśnika. Dwa dni atrakcji, kabarety i koncert Viki Gabor
„Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
Komicy wystąpią w Plenerze
Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie