Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Prawo jazdy miała od niespełna miesiąca, auto od kilku dni. Jazdę zakończyła na polu

We wtorek w Antoniówce doszło do dachowania auta osobowego na przydrożnym polu. Jak się okazało kierująca pojazdem miała prawo jazdy od niespełna miesiąca.

34 komentarze

 1. z kuchni wyjechala

  • hahaha 😀

  • Cichobiorek cichodajek

   Każdemu sie może przydarzyć – ale tak jakoś się dziwnie składa, ze „inaczej myślącym” przytrafia się znacznie częściej.

  • buahaha, oni idą na rekord, który/która szybciej się roz* po odebraniu prawka ?
   ta prowadzi w rankingu czy był ktoś szybszy ?

 2. Auto już wiekowe i być może to stan pojazdu w znacznym stopniu przyczynił się do zdarzenia. Wszystkim pasażerom życzę zdrowia i w przyszłości więcej rozwagi.

  • Grabarz samotnie wychowujący dzieci

   Zeni, uprzejmie informuję, ze ja nie jestem zainteresowany, żeby Twoje życzenia się spełniły, mam na utrzymaniu troje dzieci

   • Grabarz samotnie wychowujący dzieci

    Przepraszam zapomniałem wspomnieć o moim proboszczu – on ma dwoje

  • Brak mózgu a nie stan pojazdu. Już małolaty szukają winnych nie tam gdzie powinni. 'Wojti” następny. Chciała się popisać i efekty widać. Posiadanie kartonika nie jest równoznaczne z posiadaniem umiejętności. Na szczęście kartonik zabrali.

  • A ja mam pewność że prędkość i brawura . haahahahaaa

 3. I kolejny argument za tym by kierowcy na kat B mieli obowiązkowe szkolenie na płycie poslizgowej

  • Albo badania psychiatryczne zwłaszcza ci z blachami LZA mitrzowie prostej jak ich widzę to moja czujność pracuje na maxa

 4. Wykucie na blache przepisów ruchu drogowego nie znaczy że już można szaleć. Młodie ludzie chcą zaszybko pokazać że są dojrzałe i samodzielne, a to nie tędy droga. Również jest tu wina rodziców, bo mając 18 lat chyba nie kupiła samochodu za własne zarobione.

 5. Wielokrotnie pisałem, że samochód jest dobrym sługą, ale baaardzo złym panem, jeśli sie więc zdarzy, że PAN, lub PANI kierowca traci owo panowanie nad sługą, a tenże sługa przejmuje panowanie nad sobą to dochodzi do takich i podobnych zdarzeń.
  I dobrze jak kończy się to w Szpitalu, a nie na cmentarzu.
  Uważajcie więc Panie i Panowie kierowcy, panujcie nad swoimi sługami dowolnie wybranej marki.

 6. Ale dlaczego zatrzymali jej prawo jazdy? A może na zakręcie był dół,albo koleiny, co u nas jest normalne. Skoro stwierdzili,że nie umie jeździć,to też co jej dał też zabrać.

  • Od czegoś trzeba zacząć, teraz troszeczkę przemyśli, poduczy się, zda powtórny egzamin i jak rodzice „cos tam” kupią, będzie: „A hoj, przygodo!!!”

  • Dol nie dol zbyt szybka jazda.nawet gdyby byl dol przy nizszej predkosci nie wyzucilo by jej w pole.a moze na zakrecie pomylila gaz z hamulcem?

  • dobrze że zabrali. Może tym uratowali komuś życie.

 7. I znowu: „Chwała Bogu, że dzięki Bogu, bo jak by tak nie daj Boże, to niech Pan Bóg broni!!!”

 8. podglasniala radio

 9. Jak widać po ilości wypadków. System szkolenia kierowców jest ideany. Ludzie uczą się zdać egzamin a nie jeździć. Ale dalej twórzmy swój wyjątkowy w skali świata system i WORDy. Ciekawe dlaczego w innych krajach ilość wypadków jest dużo niższa.

 10. Nie ma nic gorszego niż pozbawione mózgu i logicznego myslenia istory, które usilnie pchają się za kółko. Ten, kto jej dał prawko, powinen zgnić w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo