690 680 960

Prawie 700 zgonów osób chorych na COVID-19. Kilkanaście tysięcy nowych zakażeń

W środę rano rzecznik rządu Piotr Müller poinformował o nowych zakażeniach koronawirusem oraz zgonach osób zmagających się z COVID-19. Jak się okazuje, minionej doby zarejestrowano w kraju prawie 700 zgonów.

30 komentarzy

 1. Zmagały się z covid – czyli nie zmarli na niego tylko mieli go przy okazji – czy ktoś jeszcze wierzy w te kłamstwa ?????

  • Ciekawe jak trafisz do szpitala z powikłaniami po COVID, wtedy będziesz pipczał jaki to ty mundry jesteś.

 2. 700 na 38milionuw to i tak odsetek procenta to o co to halo?

  • Pogadamy jak twoja stara lub stary wykopyrtnie. Daj nam wtedy swoją opinię vzy to halo, czy nie halo.

  • Oczywiście Niezależny i Samodzielny Związek Zawodowych Grabarzy RP

   Masz rację… z naszego (związkowego) punktu widzenia (uwzględniając ilość grabarzy w Polsce), jest to istna kropla w morzu potrzeb.

 3. Dziadek ze Slamsowa

  Minionej doby zarejestrowano w kraju prawie 700 zgonów – sami dobrzy ludzie…
  Udostępnili swoje łóżka i respiratory bardziej potrzebującym.
  O tym ile Państwo na nich zaoszczędzi, nawet nie wspomnę (tym razem).

 4. Straszyć, straszyć i straszyć. Człowiek ma się bać cały czas i wszystkiego. Tak teraz ma być na całym świecie. I bez mediów by to się nie udało…

  • Płaskoziemca, pewnie po gimnazjum. Poco ty zyjesz na tym świecie.

  • Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

   Taaa… jak sie Boga nie boita, to sie chociaż bójta COVID’a i… wójta !!!
   (to tak dla rymu).

  • jedz do wloch i powiedz to ze masz w du…e i idz do sklepu zobaczymy czy wejdziesz , ludzie sa na tyle otepieni przez TVN ze uwierzyli ze wirus to przez PIS ale ciemniaki

 5. Jak ma być dobrze, gdy ja w Kraśnickim ponad miesiąc czekam na łaskawe zaproszenie mnie na uzupełniające zaszczepienie. Niby teraz nawał pracy. zaprosi mnie, ale grabarz.

  • Bo to trzeba samemu się łaskawie zgłosić, i wyrazić taką chęć, tel 989. Idzie sprawnie i szybko. Jeszcze dziś będziesz zaszczepiony.

 6. Szczepienia was zabiją.

 7. A mówiłem, pisałem, przewidywałem, że po wszystkich świątecznych spędach „braci i sióstr w Chrystusie”, po hucznych zabawach sylwestrowych, oraz „trzechkrólowych” redykach „owieczek” pod wodzą „baranków”, będzie wielki wysyp ustabilizowanych ostatecznie.

 8. Boję się kuj, nie wiem czemu jest że nie.🙁

 9. Ja się trzymam dzielnie, codzienne odkażanie sami wiecie czym przynosi efekty.

  • Dziadek ze Slamsowa

   To jest nas dwóch, Stefanku. Właśnie mam przed sobą pierwszą setę 60 % środka dezynfekcyjnego

 10. Płacę na służbę zdrowia już blisko 40 lat, a jak trzeba skorzystać, to się nie da, trzeba prywatnie. A palacze, a otyli, a ci co po prostu jedzą niezdrowe, rakotwórcze jedzenie, ci co te jedzenie produkują, ci co czerpią zyski z produkcji i sprzedaży tytoniu? Im się dostęp do służby zdrowia należy, a tym, co się nie chcą szczepić nieznanym preparatem, to już nie. Kup jakiekolwiek tabletki w aptece i zobacz, jaka ulotka jest dołączona. Widział ktoś jakąś ulotkę przy szczepionce na covid? Ktoś bierze za te szczepienia odpowiedzialność? O zgonach młodych, zaszczepionych ministry nie mówią, ale o starych dziadkach, 90letnich, to już tak, że zmarli, bo szczepień nie mieli. A jak by mieli, to by mieli gwarancję życia do 150lat? Nie wiem, ile masz lat, ale zawsze tak było, że w okresie jesienno-zimowym szpitale były przepełnione, ludzie leżeli na materacach na szpitalnych korytarzach. Wtedy media to pokazywały, teraz o tym nie pamiętają…

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas