Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pracownica poczty ostrzegała seniora przed oszustami. Ten jednak wpłacił im pieniądze

90-latek nie posłuchał się pracownicy poczty i wpłacił oszustom kilkanaście tysięcy złotych. Mężczyzna dopiero po powrocie do domu zaczął analizować swoje zachowanie i wtedy dotarło do niego, że został oszukany.

24 komentarze

 1. ostatnio ten senior miał tak sam na wyborach. ale już nic nie zrobi dalej głąby będą rządzić

 2. „Chcącemu nie dzieje się krzywda”

 3. Dziadek ze Slamsowa

  Mężczyzna dopiero po powrocie do domu (!) zaczął analizować swoje zachowanie i wtedy dotarło do niego, że został oszukany – to niech się teraz modli do patrona złodziei, św. Antoniego, o zwrot.
  Nie rozumiem po co (w katolickim kraju) zgłaszał na policję

 4. Stary a głupi
  Sory taka prawda

 5. A bo to można wierzyć pracownikom poczty? Ostatnią jedna taka marudziła na ludzkich panów ze drogo itp… A w tvpiss mówią co innego

 6. Trzeba być najgorszą kanalią, żeby takich ludzi okraść z pieniędzy pewnie na leki im potrzebnych.

  • Że kanalia to fakt ale że na leki to nieprawda oni chcą mieć na koncie bo tak , nie dadza rodzinie bo szkoda ale obcemu tak bo sknerstwo ich ściga.

 7. Wyborcom PiS nikt i nic nie przetłumaczy.

 8. Tak to ograniczone myślenie tępota wrodzona. Sąsiad taki fanatyk pisu ,zabił by kogoś kto ma inne poglądy, pusta się od rana do nocy aż mu wnuczka ciężko zachorowała to zmienił zdanie jak syn musiał sprzedać dom żeby było na leczenie dziecka za granicą.Niestety życie uczy.

 9. I on ma takie samo prawo głosu jak ja, no i żeby było śmieszniej nasze głosy liczą się tak samo. Baaaaaarany są po to, żeby je strzyc. 🙂

 10. A na jedno to dobrze. Ostrzegała babka? Ostrzegała.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo