Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Powstała mapa pedofilii w Kościele. Z oznaczonych 255 ofiar nie brakuje pokrzywdzonych z naszego regionu

Fundacja „Nie lękajcie się”, która niesie pomoc ofiarom pedofilii wśród duchownych, stworzyła mapę pedofilii w polskim Kościele. Nie brakuje na niej przypadków z województwa lubelskiego.

42 komentarze

 1. powstała też mapa pedofili wyznających islam i inne magie. Zalicza sie do niej wiekszosc Afryki i praktycznie cały bliski wschód,niedlugo też kraje skandynawskie i europa zachodnia. Ale o tym sie nie mówi bo i po co… to przecież „element kultury”.
  i nie,nie neguje istnienia zboczenców z KK,ale u nas nazywa sie to chociaz po imieniu.

  • całe szczęście już emeryt

   Nie nie. Skoro ta mafia jest dotowana z naszych podatków to ta zorganizowana grupa będzie zawsze pod ostrzałem, do puki nie zostanie wygnana z Polski !!! Jak to powiedział takie jeden ,,wstaliśmy z kolan”!!!

   • Panie emerycie – przypominam, że w Polsce kler poczuł się jak w raju po podpisaniu Konkordatu.
    Konkordat pod naciskiem moherów został podpisany przez towarzysza prezydenta Kwaśniewskiego i prawie „świętego” premiera Geremka. Natomiast obecnie nie ma takiego, który by ten Konkordat wypowiedział, zerwał czy cokolwiek z tym zrobił. Wiem, że były przymiarki, żeby całe to ponad 30 tysięczne tałatajstwo utrzymywali sobie ci, którzy jawią się katolikami, ale gdzieś to zdechło i pogrzebali to w sejmowych szufladach.
    Dlatego my wszyscy mamy ich na garnuchu i misce.

    • całe szczęście już emeryt

     Niestety wiem to za dobrze. Czas wygnać tych bezylubów, zrepolonizować cały majątek na naszych ziemiach którego ne udało im się wywieść do głównej siedziby firmy – Watykanu. Jeśli mimo wszystko chcą dalej sprzedawać nam wiarę, niech działają na ogólnych zasadach opodatkowania, a jeśli ktoś chce ich utrzymywać to tylko i wyłącznie z 1% podatku co wierni przepiszą – lub opodatkowanych danin !! Dla czego ja dostając od rodziny coś muszę płacić podatek, a oni nie ? Dla czego ich zus opłaca państwo ?? Dla czego jeżdżą po pijaku i się śmieją jawnie z prawa, bo ich obowiązuje boskie a nie ludzkie ? Dla czego wykorzystywanie nieletnich jest ukrywane i sprawy są rozmydlane ?? Sama kwota z konkordatu wystarczyła by do naprawy służby zdrowia, ale widać ciemnota woli klepać 3 zdrowaśki i do pieca…

 2. całe szczęście już emeryt

  czas kończyć to drenowanie i okradnie Polski od 1001 lat !!

  • Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

   Też jestem zdania, że świetnie dalibyśmy sobie radę bez tej całej armii bożych „pośredników”.
   Wmawiano nam, że (ponoć) Bóg jest wszędzie i gotów każdego wysłuchać zaraz i natychmiast, to po cholerę mi taki jeden czy setny klecha pośredniczący w tych rozmowach z Bogiem.
   Sam se z Szefem pogadam.

 3. No k..wa wiarygodne źródła informacji koszerna onet i natemat – antypolskie antykatolickie szmatławce. Albo ktoś coś powiedział że kiedyś … Co to ma być ? Ja chodząc do szkoły podstawowej częściej widziałem pedofilie niż w kościele. Ale tu chodzi tylko o to by dopier..lic kościołowi. Żałosna ta mapa.

  • Dane z akt sądowych i organów śledczych. To nie konkurs, gdzie pedofilii jest więcej, lecz wykazanie, że KK przez długie lata nic nie zrobił z problemem. Kościół sam sobie dopier…lił swoją biernością i brakiem empatii dla ofiar.

   • 0,0006 to liczba na dziś taki odstetek księży to pedofile, To k..wa jest śmieszne. Dlaczego nikt nie bada jak to wygląda w szkołach wsród nauczycieli , przecież tam jest zdecydowanie większy problem … Wiesz dla czego ?! Bo takimi statystykami nie można dopie…lić katolikom. Komuniści też całe swoje istnienie walczyli z Kościołem Katolickim teraz lewactwo ich potomkowie.

   • Kościół robił dużo. Czasem zbut wolno i delikatnie, ale pedofili nie zostawiał bez ppdjęcia rozmów i decyzji…

  • Twister musiałeś chodzić do katolickiej szkoły widocznie..
   Po wypowiedzi widać, że nie jeden klecha cię „uczył”..

  • To nie portal rządowy gdzie podaje się informacje bez źródeł, a takie stworzenia jak ty łykają to jak młody pelikan.

  • chyba zapominasz że „koszerny” był też Jezus a jego matka była pobożna Żydówką. Tak mówi pismo. Czyżbyś nie miał pojęcia o religii którą wyznajesz? I nikt tu nie dowala kościołowi, pedofilia w kościele jest faktem, ukrywanie przez kościół pedofilii w jego szeregach jest faktem, wysyłanie „na inna parafię” zamiast do wiezienia pedofilii jest faktem. Wierzysz bezkrytycznie w to co mówią faceci w sukienkach którzy twierdza że bez nich nie da się żyć w zgodzie z przykazaniami bożymi? Jeżeli widziałeś w szkole pedofilię i nie zgłosiłeś tego przypadku to sam nie jesteś lepszy niż księża pedofile bo ukrywasz takie przypadki, a to już przestępstwo. Moim zdaniem jednak wypisujesz głupoty bo IQ pozwala Ci jedynie załatwiać się w toalecie a nie pod siebie. Ale luzik, Bóg ma takich jak Ty w specjalnej opiece.

 4. Ta mapa to śmiech na sali … 60 księży pedofilow na ok 32tys księży … (a pewnie statystyki są z 50 lat czyli liczba księzy byłaby ok 100tys.) Szanownemu gó..nu lewackiemu proponuję zrobić mapę homoseksualistów, którzy dopuścili się pedofilii … tylko że to pewnie nie po myśli. Przypominam że na 1000 pedofilów statystycznie w USA jest jednen ksiądz (u nas jest jeszcze mniej), z kolei na 1000 pedofilów to ok 300 było bądź są homoseksualistami. … Prawda boli was zakłamane lewaki ?

  • 0,0006 to liczba na dziś taki odstetek księży to pedofile, To k..wa jest śmieszne. Dlaczego nikt nie bada jak to wygląda w szkołach wsród nauczycieli , przecież tam jest zdecydowanie większy problem … Wiesz dla czego ?! Bo takimi statystykami nie można dopie…lić katolikom. Komuniści też całe swoje istnienie walczyli z Kościołem Katolickim teraz lewactwo ich potomkowie.

   • Twister sam sobie odpowiadasz..? Nie dziwi cię to..? 60 księży pedofili x ok 5 ofiar = 300 dzieciaków rzeczywiście „śmieszna” liczba… Nie masz dzieci prawda? Druga spraw to że nikt nie je..nął cię po oczach raportem o pedofilach pozostałych to nie znaczy że go nie ma…

  • 7% księży w pl to pedofile a 30% z nich to ped**y.

 5. Andrzej z za kozubizny

  Bo ksiadz powinien miec babe a.nie wala konia na tych plebaniach i codziennie ogladaja mase pornusow robi sie cos w tych baniach! Daje jeszcze jedno pokolenie i w Polsce bedzie jak na zachodzie.

 6. Każdy przeciwnik kościoła może napisać paszkwil do tej „fundacji” aby jedynie w imię własnej ideologii uderzyć w kościół i pomówić byle jakiego księdza. Zastanawiam się czy ktokolwiek zastanawiał się nad granicą pomówienia, bo takowe jest już karalne w polskim prawie. Pedofilię należy tępić i nie interesuje mnie czy sprawca to ksiądz czy premier czy policjant, ale pomówienie na podstawie zeznań jednej tylko strony i upublicznianie niepopartych żadnymi dowodami danych, które mogą zaszkodzić innym jest karygodne i mam nadzieję że zajmą się tym prawnicy. Inna sprawa że co najmniej żałosne są przypadki kiedy nagle „ofiara” po 40-50 latach przypomina sobie jak to została zmolestowana, tudzież zgwałcona przez księdza. Przez cały ten czas prowadziła normalne życie,aż tu nagle zebrało jej się na odwagę żeby się takim newsem podzielić ze społeczeństwem… żałosne bzdury, jedynie ograniczone jednostki są w stanie uwierzyć w tego typu bajeczki.

  • Ja w twoje bajeczki nie wierzę. Natomiast ufam ustaleniom komisji i sądów m.in. w USA, Irlandii, Australii, Chile, Niemczech. Zgadzam się, że wszyscy powinni być równi wobec prawa, tymczasem księżom udawało się wywinąć od odpowiedzialności karnej, a przypadki pedofilii zamiatano pod dywan.

   • Czyli wierzysz w to, w co ci wygodniej. Nie chcesz woerzyc w bajeczki Kosciola, to wierzysz w bajeczki antyklerykalow.

    • Dzieci ze zniszczoną psychiką i złamanym życiem i wreszcie jawne wyroki za to do tej pory bezkarnych facetów w sukienkach nazywasz bajeczkami… ?!!?!? Posiadasz dzieci czy „bóg nie dał”…? Ręce opadają… to jak dyskusja z pelargonią…

    • Wszystko fajnie tylko cała ta „fundacja” nie opiera się jedynie na wyrokach, ale na zwyczajnych pomówieniach, niepopartych żadnymi dowodami, a to właśnie jest karalne i mam nadzieję że prawnicy właśnie za to się zabiorą. Oszkalować mogę każdego klechę bo nie podoba mi się jego pysk, albo zwyczajnie się z nim nie zgadzam. Bo co do pedofilów tak jak mówiłem nie mam żadnej taryfy ulgowej dlatego ze to ksiądz. Więc nie chrzań mi tu o bajeczkach, bo póki co to sam połykasz bajki snute przez całe to lewackie rozwrzeszczane środowisko. Z lewicowcem zawsze dochodzę do porozumienia bo jestem tolerancyjny, z lewakiem się nie daje nigdy.

 7. Aha, to jadę do kościoła w podanej na mapie miejscowości i wygarnę księdzu, co o nim myślę? Tylko tego księdza już dawno tam nie ma, może nie ma także ofiary, ale miejscowość wytypowana jako ,,słynna”. Dobrze, omijamy wszystkie kościoły, bo tam gwałcą, co na to pozostali gwałciciele? Zostaje tylko używać?
  ,

 8. Ja też, ja też byłem molestowany

 9. Bardzo dobra mapa, dodać jeszcze zdjęcia tych dewiantów

 10. Jeśli chodzi o ksiedza z Lopiennika to nie byl skazany. Takimi posadzeniami bardzo latwo kogoś oskarżyć. Czy to księdza, czy to ex męża dla zemsty. W moim odczuciu modny i skuteczny sposób na zniszczenie komuś życia. Ten ksiądz bardzo wielu osobom pomagal. Osoby już dorosle bardzo cieplo go wspominaja za to, jaki byl dobry, jak staral się organizowac np wyjazdy dla mlodziezy, co bylo trudne, bo młodzieży z biednych rodzin nie stac bylo. I wiele osób bylo mega zaskoczonych ze ten ksiądz mialby kogokolwiek molestowac. W ramach zemsty w dzisiejszych czasach mozna tak załatwić kazdego wydaje się. Ten kaplan nie wytrzymal takich zarzutów. Pomysl, czy ty oskarżony o coś takiego, bez niczyjej pomocyy, chocby w rozmowie, dalbys radę psychicznie wytrzymać?

  • Twoja logika nie trzyma się nawet kupy… Taki dobry ksiądz to dlaczego ktoś niby miał mu niszczyć życie… Myślisz że oskarżenie kogoś o pedofilię to coś przyjemnego..? „dobry sposób”… ? że ofiara nie jest wytykana palcami zwłaszcza w takich małych miejscowościach…? Wiele ofiar nawet do tego się nigdy nie przyzna! To że ksiądz jest dobry nie znaczy że nie jest pedofilem!!! Nie pomyślałaś że sprawę wyciszono a ksiądz poszedł do innej parafii i innym dzieciom łamie życie…? Dalej ślepo brońcie facetów w sukienkach…

  • ” Ten ksiądz bardzo wielu osobom pomagal. Osoby już dorosle bardzo cieplo go wspominaja za to, jaki byl dobry, jak staral się organizowac np wyjazdy dla mlodziezy, co bylo trudne, bo młodzieży z biednych rodzin nie stac bylo.” To nazywa się kreowanie siebie na idealnego, a pomoc biednym dzieciom bo ich nie stać to strzał w dziesiątkę żeby rodzice widząc takiego krystalicznego księdza sami przyprowadzą mu dzieci, a że biedni to i sprawy nie będzie bo pieniędzy nie mają a na wsi jest jeszcze takie coś co się nazywa „Co ludzie powiedzą”. I jak widać ta metoda się sprawdza w 100% . Będąc pedofilem też bym tak zrobił.

Z kraju