Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny wypadek z udziałem nastoletniego rowerzysty. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia, wideo)

W niedzielę po południu na trasie pomiędzy Wojciechowem a Łubkami doszło do poważnego wypadku z udziałem nastoletniego rowerzysty. Kierujący jednośladem nieprzytomny został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

28 komentarzy

 1. Przypomnę, że w styczniu tego roku dokładnie w tym samym miejscu, zginął potrącony przez samochód pieszy i nikomu to nie dało do myślenia.

  • I niestety jeszcze nie jeden zginie,póki pieszym wyłączy się nieśmiertelność nadana ustawą,a włączy się racjonalne myślenie nadane instynktem samozachowawczym

  • To edukuj swoich ziomków , jeśli uwaźasz źe coś jest nie tak?? Na takich drogach to jest tak źe kto silniejszy ten rządzi ( prawo dźungli) ,

  • Rowerzysta wymusił pierwszeństwo, bo nie miał zielonego pojęcia że to robi. Edukacja rowerzystów w naszym kochanym kraju leży i kwiczy, politycy zamiast wziąć się za zmiany w tej kwestii dokładają coraz więcej obowiązków kierowcom samochodów – niedługo trzeba będzie się zatrzymać przed przejściem dla pieszych i przeprowadzić pieszego, bo inaczej będzie mandat. Ale co tam- rowerzysta bez OC, więc kierowca na straconej pozycji. Miejmy nadzieję, że ten 15-latek będzie miał dane wyciągnąć wnioski ze swojej głupoty…

   • Obwinianie państwa nie usprawiedliwia nikogo z zap***dalania w miejscach gdzie jest to zwyczajnie nierozsądne. Jest to zakręt z tak ograniczoną widocznością z każdej strony, że to jest szokujące jak bardzo nieostrożni są ci jadący z pierwszeństwem.

   • Fakt 1. wyjechał z podporządkowanej. Fakt 2. Jechali w kilkoro w odstępach ok 2m. Rozejrzeli się i wyjechali. Poszkodowany jako ostatni. Samochód nawet nie zwolnił widząc grupę rowerzystów. Wjechał w ostatniego. A wolno nie jechał. Pierwszeństwo jazdy nie zwalnia od myślenia.

 2. bądżmy dobrej myśli że wszystko będzie dobrze dlatego tak ważny jest na głowie Kask

 3. Szkoda kierowcy bo jakby chłopak tego nie przeżył to pan prokurator jak to zwykle bywa w podobnych wypadkach ,będzie szukać winnych nie tam gdzie trzeba …a to stan techniczny auta może się przyczynił ,a to droga może źle oznakowana ,a to wiatr nie tak wiał….

  • Piszesz jakbyś już kiedyś był panem prokuratorem,a chyba nie miałeś takiego epizodu w swym wartościowym życiu?

 4. Wypadek był dokładnie o 14:30 a nie o15-tej jak podaje autor artykułu. Radiowóz był pierwszy po 9 min a pogotowie po kolejnych 2min, pogotowie lotnicze zabrało chłopaka o godz. 15:48. Chłopak wyjechał prosto pod koła samochodu a kierowca wcale nie jechał szybko bo od mometu zderzenia z rowerzystą samochód zatrzymał się kilka metrów od fatalnego wjazdu na drogę powiatową Wojciehów – Łubki.

 5. Pomódlmy się za to dziecko

 6. Gnojek spędzi wakacje w gipsie to się może czegoś nauczy.

  • Niczego się nie nauczy, dopóki ktoś mu do łba nie wbije przepisów. A rodzice i znajomi pewnie jeszcze będą go utwierdzali, że on w tej sytuacji miał rację.

  • Ten gnojek jest w śpiączce……

  • gnojek jest pod respiratorem w stanie krytycznym sasiad

 7. Sąsiad dobrze pisze jeżdżą te gnojki po wojciechowie na tych rowerkach jak chcą,na jednym kole pod prąd,policjia powinna sie zainteresować a nie tylko kierowców ścigać

 8. Roverowa kasta

  Jak widzimy rowerzyści są nieodpowiedzialni, nie znają zasad ruchu drogowego! Trzeba natychmiast zażądać od rządu obowiązkowy egzamin na rower, tablice rejestracyjne, OC, kask, badania psychologiczne co pół roku! Koniec z rowerową patologią oraz nietykalnością rowerzystów!!!

 9. Chciałbym pogratulować mieszkańcom. W większości wylegli na ulicę, robili fotki, filmy komórkami, śmiali się , żartowali. Tak wygląda pomoc. Jedynie parę osób zareagowało tak jak trzeba. A komentującym radzę się powstrzymać od osądów. Nie braliście udziału w zdarzeniu i nie znacie szczegółów.

 10. piraci rowerowi

  Obowiązkowe OC dla każdego kaskadera.

Z kraju