690 680 960

Poważny wypadek na obwodnicy Piask. Jeden z pojazdów dachował, kilka osób poszkodowanych (wideo, zdjęcia)

W poniedziałek po południu na obwodnicy Piask doszło do poważnego wypadku drogowego. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

23 komentarze

 1. Dzbany wracają do swoich chutorów.

 2. Kierującym pojazdami przypomina się, że na drodze ekspresowej zawracanie oraz cofanie jest zabronione.

  • Dotyczy to także kierujących przewożących płaczące dzieci lub osoby, które nie przygotowały się na awaryjny postój i nie posiadają przy sobie leków, które powinny zażyć o określonej porze.

 3. Codziennie jeżdżę ta trasą i codziennie widzę kilku agentów dla których 120 km/h to za mało musi być 180 lub więcej i tak to się kończy.

  • marian kowalski

   Dokładnie. I jeszcze choćby nie wiem co się działo musi, powtarzam MUSI jechać lewym pasem. Dla takich ameb nie mam litości i już nie raz przesłałem film na policję.
   Za jednym idiotą w k-Audi jechałem od Piask do zjazdu z obwodnicy na Warszawę. Całą drogę miałem ustawione 120km/h na tempomacie i ów jegomość ani razu nie zjechał na prawy pas. ANI RAZU.
   Do takich tylko strzelać.

 4. Szybciej jeździjcie to nie będzie wypadków. Kretyni.

 5. Około 20:00 leciał LPR.

 6. oba auta bez przodu …. pytam się jak to możliwe żeby odje…ać taką manianę jadąc w tym samym kierunku ? Kur…a niektórym czubom ktoś ewidentnie wytrepanował mózg i nasypał trocin w ten pusty łeb

  • POD PRĄD – JEDNO AUTO ZJEŻDŻAŁO WJAZDEM NA WIADUKT I STĄD TA CZOŁÓWKA…. SZKODA TYLKO NIEWINNYCH LUDZI , KTÓRZY JECHALI ZGODNIE Z PRZEPISAMI I NIE MIELI ŻADNYCH SZANS NA UCIECZKĘ…

  • W 10! Ciekawe co za pusty dzban jedzie pod prąd na ekspresówce?? Zabrać dożywotnio prawko i dowalić dożywotnią rentę dla ofiar wypadku.

  • Chyba tobie ktoś mózg wytrepanował. Weź jeszcze raz przeczytaj skoro za pierwszym nie zrozumiałeś.

 7. Zlot ekspertów widzę jak zwykle pod takim informacjami. Wszyscy tam byli asfaltem i wiedzą jak było, gratuluję super mocy. Janusze 112.

 8. jedna z kierujących jechała pod prąd

 9. Wyjaśniam. Baba jechała pod prąd i narobiła rozpierduchy takiej, ze wszystkie inne doniesienia o kolizyjkach się chowają… Gdzie Tiry jak są potrzebne?

 10. „Wiadomo już, że kobieta kierująca hyundaiem wjechała na obwodnicę i jechała pod prąd. Doszło do czołowego zderzenia z autem marki Kia. Jedno z aut dachowało. – Trzy osoby z hyundaia i dwie z kia trafiły do szpitala. Dwie są w ciężkim stanie – mówi Elwira Domaradzka z policji w Świdniku.”

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas