Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Postawili nowe znaki, o starych zapomnieli. Bałagan na skrzyżowaniu

Wczoraj została wprowadzona zmiana pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzycka – Wyżynna. Jak się okazuje, pojawiły się nowe znaki, ale stare nie zostały zdjęte i wprowadzają one w błąd kierowców.

26 komentarzy

 1. Żaden bałagan – po prostu na odcinku od znaku do znaku ta droga traci pierwszeństwo, a potem je odzyskuje. Myśmy ze szwagrem nie takie zasady wmyślali.

 2. Chciałbym przeczytać,że osoba(y) odpowiedzialna za ten bałagan została ukarana.

 3. haha jakie to „POlskie” ! i co zero odpowiedzialności dla nikogo pewnie żenada!

 4. Kilka dni temu była informacja o zmianie organizacji ruchu i dopiero teraz ktoś się zorientował? To chyba powinno być zgłoszone pierwszego dnia, bo parę samochodów dziennie tamtędy jeździ…

 5. Ale smutne że ktoś ma z tym problem, do urzędu i oddać lejce

 6. Ale za co ?

 7. To na dokładkę sprawdźcie wszystkie znaki drogowe z Lublina do Prawiednik i z powrotem. 90% z nich jest zasłoniętych gałęziami. Urzędnicy miasta odpowiadający za drogi śpią w najlepsze.

 8. Takie zaniedbanie można uznać za sprowadzenie katastrofy w ruchu lądowym.

 9. A jak wygląda dojazd do skrzyżowania od ul. Wyżynnej? Bo linię zatrzymania (ciągłą) namalowali, a znaku Stop jakoś nie mogę wypatrzeć jadąc od Jana Pawła i skręcając w stronę Janowskiej.

  • Masz rację – znaku pionowego nie ma a więc nie ma obowiązku zatrzymania ani ustąpienia pierwszeństwa skręcającym w lewo. Ciekawe kto odpowie w razie wypadku….

Z kraju

Polityka i społeczeństwo