Posłanka apeluje o zakończenie sporu w sprawie górek czechowskich. „Chciałabym być głosem rozsądku”

Monika Pawłowska zaapelowała do lokalnych polityków, by nie wykorzystywali sprawy górek czechowskich w celach politycznych, a tym samym, nie robili na złość mieszkańcom. Zapowiedziała, że postara się, aby tematem zajął się lubelski zespół parlamentarny.

31 komentarzy

 1. Nawrócona dobrze prawi.

 2. Jo jak pomyśla że w tvp info żech dzisiaj słyszoł, że obecna władza będzie BRONIĆ RELIGII i od tych zasad NIGDY NIE ODSTĄPI. To Marian wam godo że jo ta władza to może mnie pocałować w ż*ć i zgody mniędzy nami nie będziye. Marian.

 3. Dziwne że wcześniej nikt o niej nie słyszał -a raptem postanowiła się zająć sprawą górek czechowskich – od tak bezinteresowny gest 😉 żenada – cała ta sytuacja pokazuje jak duże wpływy w politykę ma Wojtek i jak mu zależy na realizacji swojej inwestycji.

 4. na złość jakim mieszkańcom ???…bo na złość mieszkańcom, to górki sprzedali za śmieszne pieniądze…
  tu zamiast tej bzdurnej ścieżki powinna powstać droga łącząca Botanik z Czechowem…wtedy byłyby mniejsze korki…a naokoło drzewa by mogły zostać i park dla Czechowa i Botanika…a jak pobudują następne bloki…to się zupełnie zakorkuje Botanik i Sławin

 5. To rozumiem, że lepiej żeby stało to zarośnięte jak teraz? Nie da się wejść, nie da się pochodzić, nie da się nic.

  • Widać niektórym to pasuje. Hodowla kleszczy i badyla ma zostać nie ruszana.

   • przejdziesz się trawnikiem w centrum miasta i „podłapiesz” kleszcza , miejsce nie ma znaczenia , one wszędzie są .

  • Bez przesady. Wszystko można uporządkować i zostawić jak było 50 lat temu. Miło wiedzieć, że Lublin jest najbardziej zielonym miastem Polski.

 6. Moze planuje kupic tan mieszkanie I liczy na upust?

 7. Rolnik bez żony

  Jak to mówił pietrek z rancza „srała babka srała” ;)) Polska i Lubelszczyzna ma tyle naglących problemów i jakoś nie słyszałem o tej pani , aż teraz się ujawniła ?
  Na marginesie gowinowcy są w nieciekawej sytuacji , bo zarówno wyznawcy Michnika jak i prawica uważają ich za zdrajców ;)) Coś chyba w tym jest bo nijak nie mogę ogarnąć poglądów na życie Gowina …

 8. Mieszkańcom Łodzi udało się obonić park.
  Nie wiem po co miastu nowe budynki, skoro mamy tak duże zaniedbane tereny jak np te przy ulicy Kunickiego. Jakoś tam prezydenta ani poslów nie widziałem, żeby pomogli rewitalizować ten rejon.

 9. Kolejna dziunia ktora chce zablysnac w polityce wciskajac ludziom dyrdymaly .Prawda jest taka ze gorek juz sie uratowac nie da .A Lublin jedno z wielu miast gdzie zamiast zieleni gore bierze beton kostka.asfalt .Zastanawiam sie tylko komu potrzebne kolejne bloki gdy puste stoja cale kamienice a nawet bloki w lublinie mieszkancow nie przybywa.a systematycznie ubywa

 10. Ja uważam że spór najlepiej rozwiązać i przywrócić tam jak było wczesniej czyli oddać wojsku i niech będzie tam nadal poligon wojskowy będą strzelać i będzie wojsko jak za dawnych lat zapraszać na grochówkę i skończą się spory będzie teren zielony chodz troszkę zaorany

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!