Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad 500 funkcjonariuszy brało udział w nocnej akcji w klubach go-go. „Doprowadzano w nich klientów do nieprzytomności” (zdjęcia, wideo)

Prokuratura wskazuje, że klienci lokali byli doprowadzani do stanu nieprzytomności za pomocą specjalnie spreparowanych mieszanek alkoholi oraz innych środków psychoaktywnych, po czym tracili spore sumy pieniędzy. Są zarzuty dla zatrzymanych.

29 komentarzy

 1. Bardzo dobrze tym wszystkim idiotom, którzy szukali atrakcji w klubie nocnym.

  • Gupiaś Ty. Idź się lepiej pomodlić.

  • Gdyby mieli w domu to by na miescie nie szukali

  • Dorosły człowiek ma prawo spędzać czas w dowolny sposób. Oczywiście pod warunkiem, że nie narusza to dóbr i wolności innych osób. Jeżeli dorosła (pełnoletnia) kobieta ma ochotę potańczyć topless na rurze za pieniądze, a ktoś inny na to popatrzeć – to Tobie do tego?
   To złodziejstwo, sutenerstwo, kuplerstwo, handel ludźmi itp. jest dopiero złe, bo krzywdzi ludzi.

   • no to właśnie o to chodzi że gdyby facet normlanie poszedł walnąć drinia i popatrzeć na babki przy rurach, to wszystko byłoby OK, ale jak dodają mu do tego drinka cholera wie co, żeby klienta celowo znieczulić i spompować to jest właśnie to wspomniane przez ciebie zło, czyli bezczelne złodziejstwo. I dobrze wiesz, że nie chodzi o takie okradanie, że podpitemu frajerowi za drinka policzyli 200zł zamiast 100 tylko golili równo ze wszystkiego do zera. Były głośne przypadki utraty setek tysięcy, z pewnością nie za sprawą szerokiego gestu i hojności klienta.

 2. Ciekawe ilu z tych pięciuset miało tam zniżki.

 3. Zdecydowanie za mało macie reklam na stronie!

 4. Ciekawe kogo nagrali że taki poruszenie ?

 5. Policja zrobiła co zrobiła, zatrzymała kogo zatrzymała i klub dalej działa, jest otwarty czy zamknięte na głucho??

 6. Sam nie chodzę, nie popieram, ale wolę żeby był tam klub ze striptizem niż jakiś klub gejowski w centrum miasta. Z dwojga złego to zdrowsze.

  • klub ze striptizem to jedno – też nie mam nic przeciwko, jeśli ktoś ma ochotę sobie pójść wypić drinka i popatrzeć na laski to jego sprawa. Nie ważne czy mu żona daje czy nie – dorosły facet idzie tam w konkretnym celu, żeby spędzić czas wg swoich upodobań. Ale jak człowiek idzie tam a wychodzi okradziony bo dosypują mu jakieś świństwo i kasują podwójnie lub całkiem czyszczą konto pod wpływem celowego odurzenia to już jest zwykłe złodziejstwo i sku…ństwo. Za takimi interesami zawsze stoją szemrane typki, ale tu jawnie, wręcz bezczelnie okradali ludzi. To nie jest tak, że klienta poniosła fantazja i urok koleżanek więc przehulał wypłatę. Tam mu te pieniądze praktycznie wyciągali z kieszeni na śpiocha.

 7. A teraz zamiast panienek z parasolkami powstanie tam klub gejowski, do którego zapraszać będą chłopcy panów samotnie przechadzających się Krakowskim Przedmieściem. Hahaha!

 8. Lipa trochę. Nie będzie gdzie na żywca cycka w Lublinie zobaczyć.

 9. Uważam, że Lublin jako miasto wojewódzkie, 300 tysięczne, nastawione na turystykę i studentów powinno mieć taki lokal oczywiście bez okradania klientów

 10. Ciekawe kto tam był, że taśmy na niego chcieli zdobyć.

Z kraju

Sport