690 680 960

Pojazd komunikacji miejskiej „zakopał się”. Zablokowana droga Krężnica Jara – Strzeszkowice Duże (zdjęcia)

Występują utrudnienia w ruchu na drodze pomiędzy Krężnicą Jarą a Strzeszowicami Dużymi. Przejazd blokuje unieruchomiony pojazd komunikacji miejskiej.

78 komentarzy

 1. kolejne kręcikółko po szkoleniu z murarza…

  • Jak nie bedzie normalnej wypłaty to niestety bedzie tylko gorzej. A ten to pewnie ukrainiec z warbusa

  • A gdzie i jak ty szkoliłeś się by kręcić kółkiem w ogórku . Obstawiam że MPK uratowało ci życie , bo dzisiaj to byłbyś na emeryturze , ale z KRUS-u jako były pracownik PGR-u . Gdybyś wychował się w mieście , to nie czepiałbyś się kto po jakim kursie , szkole , czy też z jakim wykształceniem chciał i został kierowcą autobusu .

  • Janie bez szkoły naucz się w końcu odróżniać poszczególnych przewoźników zanim kolejny raz wylejesz swoje wzniosłe teorie.

  • Tak Jan to fachowiec i ekspert tylko że jedyny sprzęt jaki prowadził.To fura z obornikiem u starego za stodołą , dajcie spokój chłopinie bo złapie doła i będzie potrzebny psycholog a to kosztuje. Skąd ma brać na to kasę jak kartofle i masło poszło na ukończenie szkół podstawowych. Janek jutro masz wizytę gratis grosza ni wezmę do zobaczenia.

  • A Ty po jakiej szkole jesteś? Kiedyś MPK miało swoją szkołę jazdy. Jesteś po niej, że tak nieśmiało zapytam?

   • Jestem jestem w 1986 robiłem D przepisy wykładał pan Mach ksywka FAJA lepszego speca nie spotkałem pomimo że już tyle latek za kółkiem.Szkoliłem się na Jelczu PR 110 ,pozostałe kategorie B na fiacie 125 a C na starze 28.Jak chcesz to mogę też napisać i życiorys tylko podaj adres E-mail.Krytykę lubię ale od kogoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o pracy kierowcy komunikacji a taki Jan zawsze będzie Janem.Pozdrawiam i życzę dobrej nocy panie Jedlina.

   • Zapomniałem jestem po szkole elektrycznej a za kółko autobusu siadłem z czystej ciekawości jak to jest .No i chyba spodobało się bo aż tyle lat wytrzymałem a było różnie i zleciało szybko aż za szybko.

 2. Kuba jedziesz. Ty jesteś mistrzem kierownicy to wypowiedz sie czekamy na fachową opinie.

  • Ja już dość żółci wczoraj wylałem na bałwana z MPK (linia 29), który wczoraj całą Kunickiego w godzinach popołudniowego szczytu zablokował, bo mu się zachciało zaparkować w bagażniku osobówki przed nim.
   Dzisiejszy artysta-piekarz-kierowca wczorajszemu bałwanowi do pięt nie dorasta ?

   • Dziękujemy! Świat bez takiego specjalisty byłby gorszy. Jesteś moim mistrzuniem.

   • Autobus stał za skrzyżowaniem z Nowym Światem w kierunku Abramowic i wcale nie powodował korków takich jak opisujesz, bo te były w przeciwnym kierunku. Nie wyolbrzymiaj. Plac Bychawski to wielka układanka z osobówek, ciężarówek, autobusów i trolejbusów. Trzeba było nagrać kto kogo blokował na skrzyżowaniu, ale powiem tak: wszyscy i z każdego kierunku. Poczekajmy aż pełną parą ruszy remont Fabrycznej i ronda.

    • Jasne. Godzinę trzydzieści co dzień jeżdżę że śródmieścia, a korek zawsze zaczyna się na Piłsudskiego. Mógł tym autobusem dojechać do zatoki przystankowej zamiast dwie godziny blokować JEDYNY pas do jazdy na wprost.

     • Nie mógł zjechać bo z autobusu wyciekły płyny?

     • Bez oleju można kilkadziesiąt kilometrów przejechać.
      Bez płynu chłodniczego kilka.
      A ten bałwan nie był w stanie trzystu metrów do przystanku dociągnąć?

     • Teraz to żeś dał popis bez oleju kilkadziesiąt kilometrów:) autobusem za milion złotych haha spłacał by do końca życia , zapali się czerwona kontrolka to się stoi . Każdy doświadczony kierowca to wie.

     • Zgodnie z kodeksem pracy pracownik odpowiada za mienie pracodawcy i wyrządzone przez siebie szkody do wysokości trzech miesięcznych wynagrodzeń misiu 🙂
      Też żeś dał pokaz ignorancji.
      Tutaj zresztą mowa jest o tym, dlaczego nie mógł podjechać 300 metrów do zatoki przystanku „Dąbrowska”.

 3. A co on tam robił? Ze strzeszkowic nic nie jeździ z mpk

  • Do strzeżkowic jeszcze 15km to mi wyglada na przejazd w zemborzycach ale co tam

   • To nie jest przejazd w Zemborzycach. To jest rejon stacji kolejowej Majdan – w granicach Strzeszkowic Dużych.

  • Pewnie pomylił trasę i chciał zawrócić.

  • Jakie MPK? W Lublinie jest kilku przewoźników.

  • Jak stoisz na skrzyżowaniu Kunickiego-Nowy Świat w kierunku Abramowic to rzeczywiście jest jeden pas do jazdy na wprost a drugi w prawo w Nowy Świat. Ale jak już ruszysz ze świateł to masz dwa pasy: jeden do jazdy na wprost i drugi przez krótki odcinek też na wprost, który przechodzi do skrętu w lewo w Pawią. Fakt, że autobus zajmował prawy ale spokojnie można było go ominąć. Wiem, bo widziałem, może nawet i ciebie nieświadomie.

  • Kodeks mówi, że pracownik, ktory dany czyn popełni nieświadomie. Jeżeli przejedzie na czerwonej kontrolce 300m i zatrze silnik to było to świadome działanie a wtedy nie działa wspomniana przez Ciebie „tarcza”.

 4. Brawo kierowca autobusu lewel master.

 5. Kurde lokalny rolnik mógłby pomódz traktorem – tak to się robi na zachodzie a tu wydarzenie dnia i niewiadomo kiedy go wyciągną.

  • PomoDZy to Ty potrzebujesz od zaraz w ortografii.

   • Goń sie trolu xxx wracaj do swojej jaskini kuwa z takim myśleniem. Po za tym co to jest „PomoDZy”?

    • No właśnie, sam sobie napisałeś analfabeto gdzie masz wracać z takim myśleniem. Czy naprawdę jesteś tak oporny na wiedzę i na to, jak ktoś zwraca Ci uwagę, zwłaszcza kiedy ma rację?

 6. Kundle już szczekają na forum 🙂

 7. Pewnie kacap nawet nie wie gdzie 8 ma pętlę 🙂
  Rewelacyjny dziadtrans 🙂

 8. Kundle już szczekają na forum 🙂 kto nigdy czegoś nie odwalił za kółkiem niech pierwszy rzuci kamieniem.

 9. Takie rzeczy. To tylko w mpk lublin jak nie opóźnienia. To trasy nie znają bo głąby pracują a ztm to tylko kase liczy złodzieje z lublina kolesie ur-ędasów

 10. A swoją drogą czemu nie zakrywacie logo przewoźnika, jak to robicie w przypadku pojazdów MPK (które i tak nie należą do MPK) czy taksówek ??

  • Niby dlaczego mamy zasłaniać?

   • Dlatego żeby wszyscy zobaczyli że w lublinie nie tylko jest mpk, ale akurat ci najmadrzejsi i tak nie widzą

    • W przypadku pojazdów komunikacji miejskiej nie zasłaniamy loga.

     • Tak mi się przypomniało. Kilka miesięcy temu zasłaniane było logo MPK na zdjęciach. Ktoś w komentarzach zapytał dlaczego to robicie w odpowiedzi dostał, że na wyraźne żądanie czy prośbę firmy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku