690 680 960

Podjęli decyzję o odbudowie spalonego warsztatu. Kto tylko może przychodzi i pomaga (zdjęcia)

Pomimo bardzo dużych strat wywołanych przez pożar nie poddali się i od razu rozpoczęli porządkowanie terenu, aby przywrócić warsztat do stanu używalności. Dzięki temu będą mogli też zwrócić pieniądze klientom, którzy w pożarze stracili swoje auta.

24 komentarze

 1. Ubezpieczenia są dla frajerów.

 2. Przy średnim wieku aut poruszających się po lubelskim, gdzieś około 14 lat, i biorąc jeszcze pod uwagę, że w takich warsztatach „stołują się” raczej te starsze pojazdy (czyli do 14 trzeba by doliczyć jeszcze kilka lat) to wartość spalonych 13 samochodów wynosi tyle co nowy rower średniej/lepszej klasy.
  Większość z tych szacunkowych 250 klocków, to za pewne remont budynku, bo nie da się kupić/zamontować bram, okien, instalacji, izolacji, okładzin mających 15 lat od Niemca.

  • Po lubelskim czym te auta się poruszają? Po lubelskim landzie?

  • A hulajnoga lepszej klasy? Ile kosztuje? Może poświęć swoją, sprzedaj i zasponsoruj chłopakom odbudowę.

 3. Tak tak Franiu ,twój rower jest na pewno wiecej wart niż te „szroty ” …pewnie jakbyś ty posiadał warsztat ,naprawiał byś tylko auta od 100tys wzwyż …jak się czyta te twoje wypociny i kilka wpisów pod rzad ,to aż dziw bierze że tacy chorzy ludzie jak ty ,nie są leczeni przymusowo

 4. A mi k… to nikt nikt pomoże

 5. Niewiemkimjestem

  Z tych spalonych to jeszcze można odzyskać numery vin.Wystarczy by odpowiedni chłopcy poszli w miasto po nowe skorupy.

 6. Dramat, że ludzie nie ubezpieczaja takich rzeczy…

  • Skąd wiedza, że warsztat nie był ubezpieczony? W tej branży brak ubezpieczenia to samobójstwo.

   • Bo Panie Qwert nie był. Pisali o tym znajomi właściciela. A ja potwierdzę ten fakt.

  • Dramatem to jest co sie dzieje w chwili, kiedy przychodzi do wypłaty odszkodowania. Oczywiście wiecznie ubezpieczenie czegoś „nie obejmuje”, a jaj już „musi obejmować” to chociaż obetną, bo zawsze sobie coś znajdą. Nie ma się co dziwić, że ludzie nie wykupują.

 7. Szkoda właściciela czy mechaników.Nie wiem jak tam,ale w 95% mechanicy w Lublinie to naciągacze.Ściemniają jak mogą.Na szczęście trochę znam się na naprawach i nie daję się tworzonym z kosmosu teoriom i kosztom.Moja taktyka to słucham jak cielę na końcu sprowadzam na ziemię ku ich zdziwieniu i pokrętnym prostowaniu naopowiadanych bzdur.

 8. Ciekawe czy warsztat uczciwy? Jak znam życie to wątpię

  • Ciekawe czy autor komentarza ma coś więcej w zanadrzu, niż tylko swoją „znajomość życia”. Bo jak wnioskuję z wypowiedzi, żadnych doświadczeń z tym warsztatem nie ma. Ale pojechać po kimś przecież zawsze można. Nawet w obliczu ludzkiej tragedii. Bo co by się nie stało, niewątpliwie jest to tragedia

  • To nie lubelska patologia.

  • Nie znasz życia

 9. Mojemu koledze spaliła się tam fura,ale płakać za nią nie bedzie, bo to i tak szrot był 🙂
  Co do usług tych Panów z warsztatu to różnie bywa. To zależy kiedy i czy chce im się robić, czyli tak jak w wiekszości warsztatów.

  • Hym bardzo interesujące. Jeżeli jest tak jak opisujesz to dlaczego Twój kolega poraz kolejny pozostawił tam auto do naprawy. Jest wiele warsztatów w okolicy a jednak wybrał ten.

 10. Proszę nie opluwać jadem wszystkich dookoła, stało się nieszczęście a w komentarzach jak zwykle festiwal głupoty. Z tego nieszczęścia trzeba wciągnąć wnioski na przyszłość. Jak zadbać o zabezpieczenie/ubezpieczenie biznesu. Jak zapobiegać podobnym zagrożeniom w przyszłości.
  „Człowiek uczy się na własnych błędach.Mądry uczy się na cudzych.Głupiec popełnia ciągle te same,licząc na inne rezultay.”

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas