Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas wyprzedzania, zaczepił ciężarówką o ciągnik rolniczy. Traktorzysta jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

Podczas wykonywania manewru wyprzedzania ciągnika rolniczego zaczepił o niego w wyniku czego oba pojazdy wpadły do rowu. Trzy osoby trafiły do szpitala, jedna jest w ciężkim stanie.

27 komentarzy

 1. To tylko potwierdza że rowerzyści* na nic nie zwracają uwagi. I mają wszystko głęboko w d… dla nich liczy się aby jazda i oni sami.

  * zastąpić dowolnym uczestnikiem ruchu

  • Wg mnie pasuje do artykułu, ale ja to tylko cytuję.
   W sprawie wyjaśnień kieruję do autora.

   • Wiem, że jestem k_retynem* ale cóż mogę z tym począć. Mogę jedynie obwiniać moich starych iż zrobili mnie na próbę i mnie nie utopili. Ponieważ jestem imbecylem nigdy nie udało mi się przyswoić podstawowych przepisów ruchu drogowego i dlatego poruszam się po drogach rowerkiem (ale już bez kija i bocznych kółeczek). Z tego też powodu jestem sfrustrowany i wylewam swoje żale na forum 112 Lbn.

    * w razie potrzeby zastąpić innym epitetem

    P.S: Nie przepraszam bo jestem też ch.amem do potęgi.

 2. Zastanawiam sie w jakim stanie był ciągnik przed wypadkiem. Ostatnio wyprzedzałam dziadzia w ciągniku (miedzy Sieniawą a Adamówka-nie polecam drogi) i gdybym nie uciekła na pobocze przerysował mi mi auto. Jechał w lini prostej tak zwanej paraboli… Wyboje wybojami ale ewidentnie coś z oponami było bo huśtał się na boki-nie znam się wiec nie powiem co.

  • jeśli się nie znasz (co sam zauważyłeś…) to po co ten głupi komentarz? Tak, nie znasz się i tym samym nie wiesz że traktor i inny sprzęt cieżki jest na oponach tzw. balonówkach co przy max jego prędkości 30-40km/h (dzisiejsze nowe nawet i 80km/h) sprzęt „pracuje na oponie” – zrozumiem, jeśli nie wiesz o czym piszę…

  • Nie znam się, ale wypowiem

 3. Gdyby było wymagane prawo jazdy na traktor (wiadomo, że jest wymagane) to do takich wypadków by nie dochodziło.

 4. Kierowca TIRa to stan umysłu!

 5. TO PIPEPRZONE CHŁOPSTWO POWINNO MIEC ZAKAZ PORUSZANIA SIE PO DROGACH KRAJOWYCH!!! JAK TO SIE DZIEJE NA AUTOSTRADACH ORAZ DROGACH EKSPRESOWYCH. NIECH CHAMY JEZDZA PO SWOICH PIPIDOWACH. ZADUZO JUZ OSOB ZOSTALO POSZKODOWANYCH.

  • Człowieku radziłbym przeczytać ze zrozumieniem ten artykuł przed napisaniem takich bzdur.
   Kierowca ciągnika został poważnie ranny, a ty piszesz takie coś co ty masz za oczami „budyń”?. Polecam sprawdzić w gogle map jak wygląda ten odcinek drogi. „Podczas wykonywania manewru wyprzedzania ciągnika rolniczego zaczepił o niego w wyniku czego oba pojazdy wpadły do rowu” czy w tym cytowanym fragmencie jest coś czego nie zrozumiałeś ??
   Podpowiem:
   1. kto kogo zaczepił …..
   2. kto wykonywał manewr ……..
   PS. Pisaniem przez caps lock to karmisz soje ego ??

 6. Powinni dac zakaz dla Ukraińców jeżdżą nie patrzą na nic, mieszkam niedaleko dlatego wiem jak się rządzą na drodze. Mam nadzieję że kierowca traktora wróci do zdrowia.

 7. Franiu ,gadasz sam ze sobą …i nie potrzeba tu żadnego lekarza psychiatry żeby stwierdzić że ewidentnie „padło ci na łeb „….chłopie lecz się ,moze jeszcze jest dla ciebie jakaś szansa na wyleczenie

 8. No tak jak już zauważono wyżej, niewiadomo ile szerokości maszynerii rolniczej było przed zaczepieniem. Możliwe że ciągnik pokręcił kierownicą w prawo dla dystansu od ciężarowego, ale wtenczas tylne sprzęty nadniosło w lewo, i zaczepiło o ciężarowego.
  Na YT jest film z ciągnikiem i rozsiewaczem nawozu zaczepiony przez ciężarowy, i tam takjakby coś takiego wystąpiło, 10 cm wystarczy, a jak aparatura na luźnych łańcuchach i chybocze się, to już groźnie, kosztów można sobie narobić, i pieszych pokancerować.

  • Fachowiec z ciebie… A to że szoszon nie zachował bezpiecznej odległości to już mniej ważne? Jak by zachował bezpieczna odległość to do niczego by nie doszło i każdy by pojechał w swoją stronę. Po drugie widać że ładunek miał źle zabezpieczony bo nawóz leży na kabinie, także szoszon sporo tutaj narozrabial i mam nadzieję że odpowie za to że swojej kieszeni. A to że ciągnik jechał to mu wolno tak samo podatek drogowy płaci jak każdy inny…

  • (wyprzedzanie). Jadąc obok pojazdu wyprzedzanego należy uważać, aby zachować bezpieczną odległość od niego. Wyprzedzając pojazd jednośladowy lub kolumnę pieszych odległość od wyprzedzanego uczestnika ruchu drogowego nie powinna być mniejsza niż 1 metr.

  • Nie wiadomo to wiele rzeczy. A człowiek jest w ciężkim stanie po manewrze wyprzedzania ciężarówki. Tyle w temacie

 9. wania z UA i wszystko jasne, nawet nie trzeba nic pisac. Zdjecia zupelnie wystarcza…

 10. Traktory na pociągi !!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo