Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pobił psa i powiesił na drzewie. 10 tys. złotych nagrody za wskazanie sprawcy

10 tys. złotych jest już przeznaczone dla osoby, która wskaże sprawcę powieszenia psa na drzewie. Do tego bestialstwa doszło przy jednej z ulic Wałbrzycha, prawdopodobnie w minioną środę.

41 komentarzy

 1. Obstawiam samobójstwo

 2. tylu ludzi wiesza się w naszym pieknym kraju codziennie ale o tym cisza…. widać pieski ważniejsze są od ludzi..

  • Czy ta suczka sama się powiesiła? Nie widzisz różnicy?

  • naprawdę masz powód do dumy chwaląc się własną głupotą w sieci, szkoda, że tą która sraką na świat cie wysrała tak nie potraktowano zanim światło w tunelu zobaczyłeś, gardzę tobą, opisał bym kim jesteś ale szkoda i niema dość obraźliwych obelg w języku polskim aby to opisać, obyś zdechł w najbiszym czasie śmiercią długą i bolesną, srając i szczając pod siebie błagając o miłosierdzie…a do redakcji, gardzę wami w ten sam sposób ,że publikujecie takich zwyrodnialców, brawo, brawo, możecie sobie wsadzić ten wasz regulamin dodawania komentarzy głęboko tam skąd łajno z człowieka wychodzi, najwidoczniej sprawia wam to przyjemność, coraz bardziej upadacie dziennikarsko

   • M.in. twój puścili o wiele gorszy niż ten, który sam komentujesz. Jakieś rozdwojenie jaźni masz? Chcesz ludziom zakładać kaganiec, żeby się nie wypowiadali, bo twoja racja jest słuszna, a inni nie mają prawa zdania ?
    Czasy komuny się skończyły, z tego co wiem jest prawo do swobodnej wypowiedzi. Gość zwrócił uwagę na to, że w kraju ludzie popełniają samobójstwa, ale o tym się nie mówi głośno. Mam nadzieję, że ci wyjaśniłem sens komentarza tego gościa77. Ty w swoim komentarzu pokazałeś klasę !!! Komuś piszesz o upadku, a tu głównym upadkiem jest poziom twojego języka i stosunku do innego komentującego. Nie chcialbym cię znać prywatnie serio smutne to.

    • poziom twojej głupoty nie ma miary, ludzie popełniają samobójstwa to fakt ale czy popełniają je zwierzęta, w szczególności te udomowione, co same sobie zakładają pętle na kark, przedawkowują leki popijając je wódą, coś jeszcze trzeba wyjaśniać, pomyśl ale po co skoro jesteś na to za głupi. nie ma opcji byś mnie miał szanse poznać prywatnie bo ja nie zadaję się z ludźmi o ograniczonym pozimie myślenia i tych pozbawinych empati , żegnam, chwalcie sobie i promujcie dalej ludzi pokroju bimmera, frania i ciebie, ja odpuszczam, dobranoc

     • Zwierze to to tylko zwierze, wiec nie ma czym sie przejmowac. Tylko chorzy na glowe obroncy zwierzat maja z tym problem.

   • Tylko pogratulować poziomu wypowiedzi. Widać, żeś człowiek mądry, wyrozumiały i przepełniony miłością. A te życzenia śmierci, to już wisienka na torcie.
    Lecz się.

  • Jesteśmy w czołówce ilości samobójstw w UE. Nie jest o tym głośno dlatego że jest to ściśle powiązane z naszymi bankowymi ( tudzież ,, parabankowymi ,, ) dobrodziejami. Nasze cudowne kredyty są udzielane na zupełnie innych warunkach niż te u zachodnich czy północnych sąsiadów.

  • Kto kogo wiesza głupi kretynie. Jesteś taki sam jak on.

  • Co tu mają deklu do rzeczy wieszający się ludzie? Psina sama się nie pobiła i nie powiesiła!

  • Wieszają się sami a tu zwierzę zostało bestialsko zamordowane !!!!!!! Jeśli ktoś jest w stanie zrobić to zwierzęciu, to do czego jest zdolny wobec człowieka. Co za squrwiel.

 3. Cóż to jest właśnie alternatywa dla tych co psa porzucają w lesie czy na polu.
  Przynajmniej nie błąkał się i nie cierpiał jak tamte.

  • Brawo żeś cymbał.

  • Że co? Ty złamasie bez serca. Dla ciebie alternatywa to utylizacja.

  • Ale masz wytłumaczenie. Może jeszcze i ty będziesz cierpiał. Szujo.

  • To tylko pies, nic ponadto.
   Nie pierwszy i nie ostatni który nagle odszedł do krainy wiecznego spokoju.
   Trzeba doszukać się pozytywnych stron.
   Np ile mniej jest min na trawniku albo ile tujek nie uschnie zaszczanych.
   Ile nocy można przespać bez tego szczekaania.

   • Kij ci w oko, bo na mózg i serce już za późno!

   • A Ty jesteś TYLKO człowiekiem, nic ponadto

   • Ktos powinien dostac nagrode za to co zrobil, a nie tutaj jeszcze jakies poszukiwania bohatera..Jednego obsranego g*wna mniej i mniej szczekania.

   • A Ty jestes tylko marnym czlowiekiem niczym sie pies kot czy inne zwierze nie rozni od czlowieka kazdy ma prawo zyc i niIkt nie ma prawa odebrac zyjacej istocie zycia ktora tak samo czuje i cierpi pustaku

    • I pewnie mówić potrafi, rozwiązuje rebusy, chodzi po zakupy i co tam jeszcze.
     Nie obraża się kogoś będąc samemu nie ostrą dzidą ?

     • Akurat zwierze jest bardziej wartosciowe od takiego czlowieka jak Ty
      Proponuje wyjsc z domu bo widocznie dlugie przebywanie w zamkniętym pomieszczeniu zle Ci sluzy.

 4. Co się z tymi ludźmi teraz dzieje, zdziczenie to jedyne co przychodzi do głowy.

 5. Życzę temu zwyrodnialcowi tego samego !!! Powinni zaostrzyć kary za znęcanie się nad zwierzętami !!!!!!!!!! Jak bym tylko tego śmiecia znalazł.. to nie chciał bym być w jego skórze !!!!!!!!!!
  Szkoda zwierzęcia… mogło żyć 🙁

  • Twoja zaciekłość jest podobna do czynu osoby, która zabiła to zwierzę. Ono być może zostało ukarane za zabicie jakiejś kury, kota czy czego tam jeszcze.

 6. Bez nagrody bym sprzedał ta KUR4WE na policję! Najpierw solidne lanie deską!
  Tacy zwyrodnialcy nie mają prawa do życia!

 7. Dobrze zrobil.

 8. Może zamiast skarać temu d.e.b.i.l.o.w.i życie to lepiej go zamknąć w celi i puszczać szczekanie psa o każdej porze dnia i nocy aż sam zgłupieje i się powiesi.

 9. Znam wiele przypadków samobójstw wśród psów i kotów. Być może złym traktowaniem psa właściciel przyczynił się do tego samobójstwa ale to będzie trudno udowodnić.

  • Wszystkie moje koty popełniały samobójstwo.
   Zawsze w ten sam sposób.
   Rzucały się pod koła jadącego samochodu.
   Pół biedy jak tylko potrącił.
   Gorzej jak trafił pod koło i kierowca zahamował na nim, sceny niczym z horroru.

Wiadomości z info112