690 680 960

14 komentarzy

 1. za wczesnie zaczeli swiętować awans 😀

 2. Znaczy się Spartakus zostaje w IV lidze?
  Jestem potwornie, strasznie, zieeew, znaczy się zaskoczony 😉

 3. Jaki awans. ? Niech się cieszą, że do 4 ligi nie spadną.

  • To jest IV. liga… odkąd pierwszą dla niepoznaki nazwali „Ekstraklasą” to rzeczywiście nazywa się „III.”… ale w hierarchii rozgrywek jest IV. Tak więc obecnej III. lidze nadal bliżej do Okręgówki, niż do Ekstraklasy… jak by tego nie zwał.

 4. Znowu to wyjscie z podziemii im nie wyszło …

 5. kur… kpina zeby lublin nie mial druzyny ale jak mowilem zeby inwestowac w lublinianke to nie tylko motor to macie jedna wielka kpina

  • Lublin ma Arenę. Na dodatkowe wydatki związane z utrzymaniem drużyny, żaden Bank kredytu nie udzieli. Wszystko zastawione.

 6. może by jeszcze parę milionów wpompował z kasy miasta…? Motor..? ..taka kapela co czasem gra przy zygmuntowskich…

 7. Motor to klub żużlowy, Spartakus to klub Sebixów i Karyn, już lepiej z innej lubelskiej drużyny można próbować coś zrobić… Włatcy Fshodu ich mać

 8. Buhahahahahahahaha……..hahaha…..ha

 9. Motor, wielka duma Lublina. Wstyd i żenada, jacy kibole, taka opinia o klubie. Może awansują, może nie, ale i tak w mieście najbardziej szanowanym klubem jest Lublinianka.

  • Hahaha… Nie rozśmieszaj mnie. Lublinianka? Ten klubik, który ma PIĘCIU kibiców? Hahaha… W Lublinie nie ma żadnej Lublinianki!

 10. plastusiowy pamiętnik

  Po co w ogóle w Lublinie sekcja piłki nożnej, która jest kabaretem? Motor to żużel. Lublinianka nie wiadomo co … kiedyś pływanie chyba
  A za wybudowany stadion decyzyjni podpisujący budżet na budowę powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karno majątkowej.
  Amen.

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas