Sobota, 15 marca 202515/03/2025
690 680 960
690 680 960

Pijany obywatel Ukrainy sprawcą wypadku. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

Jak już informowaliśmy, wczoraj wieczorem doszło do groźnego wypadku drogowego w miejscowości Rudy przed Końskowolą. Jak się okazało sprawcą zdarzenia był nietrzeźwy obywatel Ukrainy. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby.

Wczoraj wieczorem, około godziny 22.30, doszło do groźnego wypadku drogowego w miejscowości Rudy w powiecie puławskim. 33-letni mężczyzna, kierujący skodą octavią, uderzył w tył prawidłowo jadącego przed nim forda. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe – zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. W wyniku zdarzenia dwie osoby podróżujące fordem, małżeństwo z gminy Końskowola, zostały przewiezione do szpitala.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że sprawca wypadku, obywatel Ukrainy, znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy, a jego tłumaczenie, iż ma kanadyjskie prawo jazdy, będzie poddane weryfikacji w toku postępowania.

Jak wynika z relacji policjantów, 33-latek przyznał, że nie zauważył poprzedzającego go pojazdu, ponieważ był skupiony na korzystaniu z telefonu komórkowego. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

Za swoje czyny sprawca odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat, wysoka grzywna, co najmniej trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz utrata samochodu. Jego skoda została zabezpieczona na policyjnym parkingu.

Pijany obywatel Ukrainy sprawcą wypadku. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

fot. Policja Puławy

Pijany obywatel Ukrainy sprawcą wypadku. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

fot. Policja Puławy

16 komentarzy

  1. Chłop małorolny w gumiakach
    Ocena: 15

    Deportacja i bezwzględny zakaz wjazdu do Polski, ap nie trzymanie w więzieniu na nasz koszt

  2. kolejny wschodni prymityw drogowy narobił problemów.
    i te jełopy chca do unii , hahahaha

  3. Dlaczego takich pijaków nie deportuje się na wschód? Znając zamiłowanie sądów do ukraincow to dostanie zakaz i dalej będzie chlał i jeździł.

  4. I wszystko jasne
    Ocena: 7

    Na sztachete go jak garnek.

  5. Ocena: 5

    wy bać z kraju wszystkich b

  6. każda pijana świnai powinna być deportowana

  7. Ocena: 3

    Na front z chwastem

  8. Ocena: 2

    po co trzymac zapijaczona morde w polsce

  9. Zasilal budżet z akcyzy na alkohol a teraz zasili więzienne komnaty. Na ich bełkot to będzie ciurma

  10. Ferdynand Kiepski
    Ocena: -1

    Szkoda tej skody rozbitej

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia