Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca w samochodzie na minuty zatrzymany przez świadka. Mężczyzna był tak agresywny, że konieczne było użycie kasku

Kierowca trafił do policyjnej celi, gdzie obecnie dochodzi do siebie, pasażer zaś spędził noc w izbie wytrzeźwień. Na pędzące przez miasto auto na minuty zwrócił uwagę strażnik więzienny, który od razu postanowił zareagować.

29 komentarzy

 1. I co z tego, że sam się mógł okaleczyć? Jego sprawa. Za agresję pałą!

 2. „Znajdował się jednak w takim stanie, że policjanci postanowili przekazać go pod opiekę rodziny. Jednak nikt nie chciał po niego przyjechać.”

  I bardzo dobrze. Trzeba ponosić konsekwencje swoich działań. Gratuluję rodzinie dobrego podejścia. Po co męczyć się z pijusem? Wytrzeźwieje to sam wróci.

 3. a co z covid-em,koniec fałszywej pandemii???

 4. Konfiskata auta a pijak prace społeczne przy ofiarach wypadków. Jak się koleś z pankiem rozliczy to jego sprawa. Dość mamy utrzymywania takich w cieplarnianych warunkach w ZK.

  • Dlaczego chcesz właściciela firmy Panek karać za to, że któryś z jego nieodpowiedzialnych klientów wsiadł za kierownicę pod wpływem? Każdy samochód odebrany takiej firmie to konkretne straty – kto za to zapłaci? Menel, który być może jest niewypłacalny i nic nie ma na siebie? To jest ten Twój genialny sposób na walkę z drogowymi ochlejami?

   • Kto pijanemu dal samochód?

   • bo to pierwszy narąbany Panek ? jakby założyli alkoblokady, no ale kasa ponad wszystko – jak wytłumaczyć klientowi, że nie pojedzie

   • karać surowo i adekwatnie

    Tak właściciel firmy usługowej ma tak działać aby nie narażać innych poprzez użytkowanie jego pojazdów. Gdyby został ukarany to szybko by zamontował alkotesty potrzebne do uruchomienia pojazdu. Jego obroty by zapewne spadły ale czy o takich klientów i reklamę mu rzeczywiście chodzi. Coś złego dzieje się w naszym mieście a w zasadzie kraju że obcokrajowcy robią co chcą bo kary się nie boja, patologia robi co chce bo kary również się nie boi a boimy się tylko my zwykli mieszkańcy jak czegoś zapomnimy lub nieświadomie przeoczymy.

  • To co proponujesz to nie sposób na skuteczne karanie drogowych meneli, ale wręcz przeciwnie – zagwarantowanie im już absolutnej bezkarności, bo jedyne, czego jeszcze trochę się boją to lat spędzonych za kratami, a nie komornika, który może im naskoczyć.

   • Ja natomiast boję się że trafiając do szpitala będę miał gorsze warunki niż odpady społeczne które utrzymuję za kratami. Wychodzi taki po kilku latach spędzonych na mój koszt i dalej go utrzymuję bo do pracy nikt go nie przyjmie więc socjal mu się należy.

   • masz rację, komornika się nie boją…a teraz ziobro ma wprowadzić zakaz nękania przez firmy windykacyjne jak dłużnik sobie tego nie życzy…

  • Konfiskata ma wkrótce wejść i wtedy chyba państwo wzbogaci się o dobre autka. I znów trzeba będzie budować nowe parkingi. Ale pijanych idiotów ubędzie.

   • Tak, ale konfiskata nie ZAMIAST więzienia i nie w przypadku, kiedy pijane bydle nie jest właścicielem auta, którym się porusza.

   • Skąd ubędzie będą jeździć wynajmując i tyle.

  • W tym przypadku grzywna o równowartosci auta.

 5. Dojczland Uber Alles

  25.000 mandatu, pół roku więzienia i zakaz kierowania pojazdów na 10 lat. To za pierwszym razem. Za drugim gilotyna. Co wy na to ?

 6. widziałem ptaka cień

  zaszwonili do babci józi, ale trzeźwa babcia nie nabrała się na oszustwo na policmajstra

 7. Nie zabierać samochodu tylko ma zapłacić równowartość toyoty

 8. Studenckie by…ło z prowincji.

 9. czy ktoś sprząta te samochody? dezynfekcja itd? to jak korzystanie z publicznego kibla

 10. Bez kakakasku nienie wolno ❗
  Szyszybko tez nie .?
  PrzeprzePiSy .
  ??

Z kraju

Polityka i społeczeństwo