Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca staranował zaparkowane auta. Na koniec się rozpłakał

Problemy rodzinne miały być powodem tego, że po pijanemu wsiadł za kierownicę. Na skrzyżowaniu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowane auta.

19 komentarzy

 1. Powinien się jeszcze zesr….ć.

 2. problemów nie zalatwia się alkocholem

  Jakby tak kazdy mający „problemy ” chlał i wsiadal za kierownicę ,to by trudno było wyjechac na te ulice ,pełne porozbijanych pojazdów tych „z problemami „

 3. Nie było to warte takiego przedsięwzięcia. Napić się jak najbardziej pomaga ale wsiadać za kółko to słaba psychika. Zostaw tą kobietę bo kiedyś narobisz bidy, tym razem tylko auta a nie ludzie, kiedys odpracujesz swoje.

 4. człowieku wygoń tą babę i nie wsiadaj więcej po alkoholu za kierownicę. Znajdź sobie inną , bab jest pełno.

 5. Rozłąka dobrze im zrobi..

 6. Kopnij ją tam gdzie słońce niedochodzi i poszukaj innej . Wiem co piszę .
  Zołza zawsze będzie zołzą nie warto zalewać nerwy procentami.

 7. Podobno miał dwa promile we łzach.

 8. Zniszczyć go finansowo zgodnie z prawem.

 9. Swoją drogą to trzeba było więcej samochodów nastawiać po obydwu stronach ulicy Puchacza. Ja ostatnio często tam przejeżdzam i mimo, że jeżdzę samochodem od ponad 20 lat, to często zastanawiam się, czy odstęp kilku centymetrów od parkujących samochodów pozwoli mi na bezpieczne pokonanie tej ulicy. Z jednej strony głupota miasta lub spółdzielni mieszkaniowej (nie wiem kto zarządza drogą – mało mnie to interesuje) a z drugiej strony kompletny brak wyobraźni parkujących tam kierowców. Wcale mu się nie dziwię, choć nie usprawiedliwia to wsiadania po %.

  • Tylko te samochody stały w dobrym miejscu tam słoń ze słoniatkami trzeźwy by przejechał z przyczepą to sie stało na samym skręcie gdzie wcześniej ten kierowca miał próg zwalniający a co gorsza jest to przejscie dla pieszych a tam gdzie sciął zakret jest osiedle i wieczorami spacerują ludzie wracający do domów ZERO WYROZUMIAŁOSCI DLA TAKICH gdyby nie ludzie uciekłby nie ponosząć odpowiedzialności

Z kraju