Pijany kierowca staranował stojące przez przejazdem samochody. „Mógł nas wepchnąć pod pociąg” (zdjęcia)

Kolejny pijany kierowca doprowadził do groźnego w skutkach wypadku. Niewiele brakowało, a mogło dojść do tragedii.

25 komentarzy

 1. to nie wypadek. To usiłowoanie zabójstwa.

 2. Zasrane pijaki

 3. BRAWA NA STOJĄCO. !Po raz kolejny państwo z tektury i styropianu pokazało, że nie jest w stanie skutecznie chronic obywateli przed moczymordami ! Kar nie ma tak na prawdę siedemdziesiąty drugi zakaz sądowy uwidacznia skalę oraz KRZYCZY WRĘCZ do pijaków „siadaj i jedź” !!!

  • Bo służby w tym też policja, mają zadanie bronić władzy, a nie obywateli.

   • „noto”, ty nie czepiaj się policjantów (płci obojga – żeby nie było), oni dobrze robią co do nich należy, a tę ich tracę zaprzepaszczają sądy, które jak już wymierzą karę, to nie potrafią wyegzekwować jej wykonania.

  • 8888… tak dla formalności… Policja takie moczymordy wyłapuje – ale dobra zmiana pod postacią prokuratur i (niektórych) sądów spogląda łagodnym okiem na przedstawicieli bloku poparcia obecnej „dobrej zmiany” 😛

   Nie na darmo PiS wygrywa wśród wyborców typu Krystyna MnieSięNależy oraz Janusz TyMnieNiePier***l

   • @Mario Secundo Zdaje się, że poprzednia władza nieźle ci wyprała „móżdżek” przez te 8 lat! Masz jakieś chore urojenia nie do wyleczenia.

    Sądy i prokuratury od wielu lat są jedną wielką zgnilizną od początku zmiany ustroju i PiS akurat ma tu g…o do tego. Właśnie jest nadzieja, że ta zgnilizna zostanie teraz wyrwana z korzeniami, jakoś oczyszczona, a nie siedzi i gnije od środka. Banda przesiąknięta korupcją, układami i jeszcze do tego „złodziejska” i dlatego ich ruszyć nie można i takie barachło w togach później orzeka takie wyroki. O czym ty prosty człowieku piszesz???

    Walnij se człowieku baranka o najbliższy słupek i zejdź tak naprawdę na ziemię i doucz się historii, poczytaj sobie trochę doniesień prasowych jacy to sędziowie są „doskonali”, bo zalatuje od ciebie ignorancją w tej materii. I taki jeden z drugim zacznie pisać takie brednie, a niedouczona gawiedź łyka jak pelikan i powtarza.

    Spokojnie, jak PiSowcy zaczną iść taką samą drogą, to szybko im ta droga się skończy. Do czasu dzban wodę nosi …

 4. Tylko bezwzględny wieloletni areszt połączony z pracą w kamieniołomach, dożywotnią utratą prawa jazdy, przepadkiem samochodu, wysoką grzywną oraz pokrycie kosztów związanych ze zdarzeniem może przemówić prewencyjnie do pijaków.

 5. to chyba nie pierwszy przypadek z tymi bułgarami

 6. Pijackie ścierwa w wypadkach powinni umierać i co z tego, że pewnie miał rodzinę. !

 7. Za ten wypadek odpowiada ustawodawca, który wprowadził bzdurny przepis dający pierwszeństwo pociągom/rowerzystom na przejazdach kolejowych/rowerowych. To po pierwsze.
  Po drugie. Co za idiota wymyślił sygnalizację świetlną w takim miejscu. Jedzie sobie rozpędzony, zamyślony kierowca i nagle jest zmuszony do gwałtownego hamowania.

  • Brawo Franiu, osiągnąłeś już taki poziom że nadajesz się do utylizacji.

   • @Franklin, on tylko parafrazuje wypowiedzi „pogromców pieszych”.

   • No i widzisz @Franklin jaki jesteś błyskotliwy i inteligentny. Udało ci się błysnąć, ale przy tym błysku „żarnik ci się spalił”!

 8. Kiedy ktoś w końcu takich meneli zacznie eliminować? K**wa! Z łopatą wysłać na kopanie przekopu Mierzei Wiślanej. A gdy już swoje odpracuje urwać łapę, wytatuować na czole, że pijaczyna wykastrować by nie przekazywał dalej głupich genów!

 9. to nie są ob. bulgarii tylko cyganie turetcy mają tylko paszporty bulgarskie bo państwu bul. jest „lżej „a y tych nierobów się pozbyć. nie mają prawdziwych praw jazdy. trzeba by sprawdzać w ambasadzie .a to trwa. brak faktur na zakupiony towar.nie płacą odp.podatków na terenie RP. itp!!!!.oczywiście jeżdżą bez prawo jazdy!!!

 10. Franio „masz taki sam poziom””oleju””w glowie jak ten pusty cyganski ib. bulgarii „”??

  • Dyrdymałko Eustachy

   Ty sie kmiotku obsrany Frania nie imaj, on doskonale wie o czym pisze.
   „Ino cza go umić zrozumić”, czego ty nie potrafisz boś przygłup.

  • no widzisz brjuau, a mówiłem wtedy, lata temu, tej młodej kobiecie wyskrob bo to chore na głowie się urodzi, że za zabieg zapłace ale się uparła, że niby racji nie miałem i proszę, mamy tego efekt

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!