Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijane nastolatki kopały i wyzywały policjantów. 13 i 16 latka trafiły do policyjnej izby dziecka

Cztery nastolatki zrobiły sobie imprezę na klatce schodowej. Sąsiedzi słysząc głośne krzyki wezwali policję. Na widok funkcjonariuszy nastolatki zareagowały agresją.

27 komentarzy

 1. Efekty bezstresowego wychowania, bzdur typu prawa dziecka itp. Gdyby któraś moja córką była, to: wp****ol w domu pasem. Zmiana hasła wifi. Zakaz komputera. Telefon, tablet i laptop na rok do depozytu. Jak internetu potrzebuje do odrobienia zadań szkolnych. To tylko w mojej obecności. A i jeszcze wszystkie pieniądze na rok do depozytu u mnie i zero kieszonkowego przez rok.

  • […] Gdyby któraś moja córką była, to: […]

   …znaczyłoby to żeś du*a nie ojciec.

   • Jerzy Gondol Znadwisły

    fanie bimmera – jakbyś tak zrobił jak opisałeś to córka mogłaby zadzwonić „gdzie trzeba”, albo nawet do samej sędzi Anny Marii Wesołowskiej i na rok to ty byłbyś pozbawiony tego wszystkiego co tu tak skrzętnie opisałeś prócz jakimiś 2 latami „zawiasów”.
    Nie myśl, że jaci tego życzę, takie mamy popier…lone prawo, że małolat ma więcej do powiedzenia niż jego rodzice.

  • Fan – wiem że chciałbyś dobrze wychować swoje dziecko , ale gdybyś stosował tą metodę to córka napewno by cię przyziemiła .
   Sąd rodzinny , kurator, zawiasy, tak jak mnie urządzono , ja byłem w potrzasku a córcie robiły co chciały.
   Były takie cwane że nagrywali mnie na kasetowy magnetofon to co chcieli nagrać i w sądzie przedstawili jako dowód , leżałem i kwiczałem bo im dano wiarę , dziś wiem źe chcialem dobrze , bo wiem jak potoczył się ich los.

   • Cieee chorrroba !!

    Mojego sąsiada syn wrócił na „kwadrat” „pod wpływem”, stary chciał go przywołać do porządku, to wypadł z chaty, po jakimś czasie wrócił z kolesiami od dragów, wpier…lili staremu, wezwali policję i to stary tłumaczył się w sądzie za pobicie, Bogu ducha winnej „młodzieży”.

  • Jeżeli ona byłaby już degeneratem to zgłosiłaby na policji fałszywe oskarżenie i miałbyś duży problem, który zakończyłby się zabraniem praw rodzicielskich a ona wylądowałaby w domu wychowawczym.

 2. eh te dzisiejsze dziołchy gorsze niż regular Seba

 3. Guma i wąskie dziwi .

 4. Straszna patologia , podziekujmy ich rodzicom, ale pewnie nie są lepsi…

 5. Patologia !!!!’!’

 6. W tym przypadku pomogą tylko wąskie drzwi i guma.

 7. Wąskie drzwi i guma.

 8. Czy dresiarstwo, kibolstwo i inny pseudopatriotyzm jest efektem bezstresowego wychowania?

  • Sto dwunasty niedorzecznik prasowy

   Zdecydowanie ta, szanowny Gulo. Takie zachowania choć naganne prawo odfajkowuje jako winę rodziców.

 9. Fanie Bimmera, Czy dresiarstwo, kibolstwo jest efektem bezstresowego wychowania?

 10. Naoglądały się TV, gdzie protestujący bezkarnie skaczą z pazurami do stojących jak słupy policjantów prowokując ich również słownie. Gdyby miały ze sobą jakiś transparent to byłyby nietykalne, bo zaraz sprawa polityczna i ograniczenie demokracji! Róbta co chceta!!

  • Ciekawe, czy zostaną skazane za podrapanie na bezwzględne więzienie ta jak Basia Poleszuk? Zobaczymy, co na to prorok i niezawisła kasta w lubelskich Sądach.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo