Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Perła pomaga Ukrainie. Lubelski producent piwa aktywnie pomaga uchodźcom z walczącego kraju

Tragedia naszych ukraińskich sąsiadów wyzwoliła w Polakach ogromne pokłady współczucia, empatii oraz gotowość niesienia bezinteresownej pomocy. W szereg akcji włączyły się tysiące osób fizycznych, organizacji, instytucji oraz przedsiębiorstw.

26 komentarzy

 1. skoro Perła pomaga, to czemu prezydent miasta pozuje do zdjęcia?

 2. Łysy znowu robi lansik

  • Skoro Jachira, Sterczewski, Joński, Scerba, Stanecka, Ochojska, Kwaśniewska, Komorowska i.in. lansowały się na granicy, to jemu w swoim mieście nie wolno?

 3. Panie Prezesie, kiedy podwyżki?

 4. Dlatego pije Perłę xd

  • Szatanie, odpowiedź jest prosta. Jakby pan Żuk wlazł do byle pubu to za Perłę usiałby zapłacic, ale jak zawita do browaru, to dostaje ją za free.

 5. A po co tam deweloper?

 6. No i w szybkim tempie zaprzestałem kupować perłę.

  • ,,Zimnego Lecha” nie piję od katastrofy smoleńskiej. Dziś pół Perły wylałem do zlewu. Od dziś tylko Harnaś choć cudów nie ma ale sponsorują OSP.

 7. Kończę z perłą.

 8. Nigdy perły nie wypije.

 9. Dzięki za info. Odstawiam perłę.

 10. Jestem za,niech pomagają wszyscy których na to stać.Bogata firma,niech pomagają.Bogate miasto ,niech pomaga.Tylko niecg to bogate miasto pomyśli czy już wśród swoich mieszkańców nie ma nikogo komu trzeba pomóc.Tak jak któryś z miłościwie nam panujących zastanowił by się nad tym czy to co się dzieje z cenami wszystkiego nie przekroczyło już jakichś granic.Może my Polacy też potrzebujemy pomocy a nie tłumaczenia że winę ponosi Putin.Jak nie pandemia to UE zawsze jest ktoś winny tylko ci co mieli pilnować dobrobytu który obiecali zawsze są bez winy.Może niech rządowe spółki handlujące paliwami i gazem zrzekną się swoich dochodów na rzecz tych którzy utrzymują tą całą kastę która mówi tylko o tym że i tak mamy lepiej niż cała reszta europy.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo