Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

„Pacjent zero” wyzdrowiał, jutro ma opuścić szpital. „To światełko w tunelu”

Mężczyzna, u którego stwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce, jest już zdrowy. Poinformowała o tym właśnie rzeczniczka szpitala zakaźnego w Zielonej Górze.

25 komentarzy

 1. Zdrówka 🙂

 2. Rozumu…

 3. Jedno pytanie dlaczego teraz jest podawana wiadomość z jakiej miejscowości jest zakazana osoba a nie z którego powiatu. Coś tu nie gra bo te informacje powinny być podawane odwrotnie z jakiej miejscowości jest chory a nie jak pacjent zero z cebidnik cudownie ozdrowial. Kto tu ma interes w założeniu jak największej ilości ludzi

  • Durne prawo i Rodo, coś Ci to mówi? Facet sam zgodził się udzielić wywiadu tabloidom, więc oficjalnie za jego zgodą mogli podać informację która stała się już oczywistym faktem, a przekazywanie jej dalej nie niesie za sobą żadnych prawnych konsekwencji.

  • Oj…. nie marudź…

 4. Ta jasne…. Byle przeziębienie w przyszłości czy cokolwiek i będą pozytywne.

  • Sraka praptaka, jeżeli okaże się, że to jednorazowy wirus to szanse, że znów zachoruje są znikome. Widać, że nawet nie wiesz ile takich wirusów masz w swoim organiźmie po chorobach z dzieciństwa, ciemnogród.

 5. Tyle co on wywiadów udzielił podczas leczenia nie wskazuje aby ciężko chorobę znosił .

 6. Bullshit, pacjent zero jeszcze prędko szpitala nie opuści.

 7. No i bardzo dobrze. Oby z takich wieści składały się teraz wszystkie njusy o korona wirusie.
  Swoją drogą, w którymś z filmików o tej chorobie, autor zwrócił uwagę, że gdyby zmienić nazwę i zamiast wirus użyć grypa, to ludzie inaczej by do tego podeszli. Nie żebym się czepiał redakcji, czy coś, ale tak mi się przypomniało.
  Pozdrawiam i życzę zdrowia.

 8. Koronarus zabija nie tylko bezpośrednio. To cały złożony proces. Spirala strachu jest jego elementem…

 9. Tacy powinni być kierowani na kasy do sklepów lub inne miejsca z częstym kontaktem międzyludzkim. Odporność już mają.

 10. Zdrowia. Oby więcej takich informacji.

Z kraju