Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ostre wypowiedzi po odrzuceniu oferty PZL Świdnik w przetargu na śmigłowce dla armii – To przejaw skolonizowania Polski

Nie milkną echa po wyborze francuskiej oferty na dostawę 70 śmigłowców dla polskiej armii. Niepokój wzbudza przede wszystkim fakt, że procedura wyboru została utajniona. Politycy, związkowcy a także lokalni samorządowcy nie szczędzą ostrych słów po decyzji MON-u.

35 komentarzy

 1. Lubelszczyzna pokaże w wyborach na prezydenta jak odebrała decyzję MON-u. To się po prostu nie mieści w głowie! Chory kraj!!!

  • A potem będzie płacz po przegranych wyborach i zgrzytanie zębów że rejon jest olewany przez obecną władzę…

   • A przez którą władzę nasz region nie był olewany? W Polsce władza ma zwykłych Ludzi daleko i głęboko w d… czy ta czy inna partia to wszystko jedno zrozumcie to wreszcie to oni mają się do nas łasić i to nam ma być dobrze a oni mają się głowić co zrobić by było nam ludziom jeszcze lepiej bo to dzięki nam mają pracę a oni co? Nic!!! I jeszcze się martwicie co będzie z regionem… G..o będzie tak jak do tej pory, ma być ciemnota bo ciemnotą się łatwiej rządzi, bo pytań nie zadaje i wszystkie obiecanki łyknie. Przed wyborami, duda czy inne cwaniaczki na czele z bronkiem obiecają wam co chcecie i powiedzą co chcecie a po wyborach pokażą wam F.. U.. i żadnych zmian nie będzie te same małpy, tylko cyrki się zmieniają od 1 do N-tej RP.

 2. kiedy skończą się POwskie przekręty? Brawo dla Prezydenta Świdnika! Taki Prezydent przydałby się w Lublinie, a nie POwca, doktora ekonomii do spraw zadłużania Lublina?

 3. Po co Polakom praca? Przecież we Francji też ludzie chcą żyć, mamy teraz kolejne oblicze jak nasza PO-lska władza dba o naszą ojczyznę i o nasz lokalny rynek. Najgorsze jest to że nawet wybory im nie przeszkodzą w niszczeniu naszego kraju i gospodarki.

 4. Dziwi mnie się, że ludzie potrzebowali tylu lat, żeby dostrzec czym tak naprawdę jest Platforma Obywatelska. A ilu jeszcze poleci głosować na Komorowskiego!

 5. No i co Panowie P- owcy z Lubelszczyzny, jesteście marionetkami , sprzedaliście ten region Wasalom .Chodzicie nadęci z miną bufona . Nie wierzę że nic nie wiedzieliście na miejscu o przekrętach.Dla was ludzie pracy , to motłoch . Ten motłoch jeszcze wam pokaże , gdzie wasze miejsce jest.Gazety wspominały o kupczeniu rudego z Anglosasami i żabojadami i się potwierdziło.

 6. to za posadkę dla chyżego rója

 7. Polsce brakuje prezydenta i rządu który dbałby o interesy polaków i gospodarki Polski.

  • Proponuje Pawła Kukiza albo Janusza Korwin Mikke. Wtedy zakończą się afery a winni staną przed sądem.

 8. Co tu się dziwić takim i innym chorym decyzjom, skoro mamy w kraju obcy rząd – więc kto zadba o interesy Polski i Polaków?

 9. Od 89r. władze robią z Polaków murzynów Europy, pogłębiło się to jeszcze bardziej po wejściu Polski do UE. Zabijanie przemysłu, rolnictwa itd. Będziemy pracować w Polsce w fabrykach należących do innych krajów za śmieciowe pieniądze i będziemy kupować wszystkie towary z zagranicy, oczywiście marnej jakości bo na inne nie będzie nas stać. Taka jest już rzeczywistość a będzie jeszcze gorzej. Precz z (nie)rządem – sługusami zagranicy. Ludzie przestańcie w końcu głosować na te same MORDY od 89r. A Ci co nie głosują – zacznijcie głosować tylko mądrze!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo