Wtorek, 20 lutego 202420/02/2024
690 680 960
690 680 960

Opel staranował słupki i stację z rowerami miejskimi. Kierowca był nietrzeźwy i poszukiwany (zdjęcia)

Powinien przebywać w zakładzie karnym, jednak nietrzeźwy wsiadł za kierownicę opla i ruszył na miasto. W centrum Lublina auto wypadło z drogi i staranowało miejską infrastrukturę.

19 komentarzy

 1. GTA – Żuk City

 2. Dobrze że mieszkam pod miastem. Zawsze to powtarzam znajomym, że Lublin nie jest bezpiecznym miastem.

 3. kiedy wreszcie sady poowskie beda karac piajkow bo teraz to sedzia to kpina wyroki daja, chca na zlosc pis robic idooty

  • A jak mają karać przy obecnym prawie? Do puki standardem będzie ochrona danych i wizerunku takich pijusów a nie ich publiczne piętnowanie takich zachowań będzie więcej. Jak zaczną podawać z imienia i nazwiska co to za patałach i przestaną zasłaniać na zdjęciach jego twarz i nr rej pojazdu to w ciągu roku-dwóch liczba przestępstw i wykroczeń spadnie. Zadziałają sąsiedzi wytykający pacem, pracodawcy wypowiadający umowę i żony nawijające makaron na uszy.

  • Następny komentarz proszę pisać po polsku

 4. Państwo z dykty, powinien siedzieć , a rozbija się napruty.Dalej by jeździł i szwędał na wolności gdyby nie przypadek??

  • no przecież oni wszyscy są tak poszukiwani, że w zakładach karnych czekają, aż się sami zgłoszą…

 5. Był poszukiwany – to teraz se znalazł ?

 6. Lublin Miaso Inspiracji

  Te orzeczenia Sądów w Polsce to kpiny….. czy nie ma bata na żuli za kierownicą ?????? Swoją drogą ta stacja rowerów to ma jakiegoś pecha to już 2 lub 3 taki przypadek „żula za kółkiem” postawią tam betonowy mur pewnie 🙂

 7. Albo w tamtym, albo jeszcze w poprzednim roku było w tym miejscu bardzo podobne zdarzenie w wykonaniu nawalonego prawnika. Czy ktoś wie, jaki wyrok dostał i czy nadal jest w zawodzie?

  • nawalony prawnik to wjechał w teatr Osterwy w 2012! trzy lata później dostał zawiasy, grzywnę i wydalono go z palestry. i to wyrok łączony nie tylko za wypadek i jazdę po pijaku, ale także za mataczenie i próbę wyciszenia sprawy…
   także bardzo się sąd popisał, a kierowca ukarany w c**j!

  • Ostatnio był na dobrej drodze do opuszczenia tego zawodu, ale wyrok nie był prawomocny, więc na pewno się odwołał. Sprawa w II instancji za pewne zakończyłaby się w kilka/kilkanaście miesięcy tak samo, czyli skazaniem kierującego: za kierowanie pojazdem po pijaku, za spowodowanie wypadku/zagrożenia), więc jak znam życie to oskarżony (w myśl przepisów nadal osoba niewinna):
   -choruje/przechodzi jakieś inne problemy
   -może ma chorą osobę w rodzinie w ósmym pokoleniu i musi się opiekować taką osobą, więc nie ma czasu wstawić się
   -powołuje kolejnych biegłych/odwołuje się od opinii innych biegłych
   -stosuje wszystkie inne sposoby by odroczyć sprawę do jej przedawnienia

  • Barbara Buonafiori

   W zeszłym roku nawalony student prawa wjechał w tę stacje i słupki.

 8. Piszecie tak tylko dlatego, bo zazdrościcie Panu ByłemuKierowcy. Sami nie macie prawa jazdy, i nie stać was na auto. Po za tym to nie podano ile dokładnie alkoholu w organizmie miał Kierujący, bo nie raz słyszało się, że zawyżania pomiarów (prędkości, stężenia alkoholu) to tylko kolejny pretekst do łupienia kierowców.

 9. RadzieckiSportowiec

  Przez chwilę myślałem że jest tam na zdjęciu święty mikołaj a to policjant taki śiwy. Widać święta się zbliżają. Hoł Hoł Hoł

 10. Nazwa Placu symboliczna…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo