690 680 960

Ojciec oskarżony o molestowanie i zgwałcenie własnej córki. Miał się dobierać do dziewczynki, gdy ta miała siedem lat

Mieszkający w Zamościu 40-latek został oskarżony o molestowanie i zgwałcenie własnej córki. Jak ustalili śledczy, czynów tych dopuszczał się przez kilka lat. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

25 komentarzy

 1. W Zamosciu ? To ma gosciu szczęscie .Tam za zabójstwo dostaje się po 4 -5 lat.To na pewno za to nie dostanie wiecej

 2. Kara śmierci!!!Jak można skrzywdzić własne dziecko

 3. Będzie o jednego samobójcę więcej. Chłopaki mu pomogą.

 4. A gdzie była wtedy matka ? nie widziała czy udawała ,ze nie widzi ???

  • Jak to gdzie? W domu,udawała, że nie widzi. Mąż, to mąż, pełna rodzina dziecko ma ojca. A tak by poszedł siedzieć i co ludzie by powiedzieli? Rodzina to rzecz święta! Do spowiedzi w niedziele rodzinka ,tata do spowiedzi i gitara! Ksiądz by co chyba najlepiej zrozumiał.

 5. Pupa pęknie. Tyle w temacie.

 6. Niestety to nie jest pojedynczy przypadek, pytacie co matka na to? Sama się zastanawiam do tej pory, mimo, że minęło tyle lat od mojego koszmaru. Ucieczka z domu uwolniła mnie ale trauma i wstręt do facetów został. Moja gehenna trwała 15lat. Jak pierwszy raz to się stało miałam mniej więcej tyle lat co ta dziewczyna. Ojciec naduzywal alkoholu, terroryzowal rodzinę. Tzw. pan i władca. Nikt nie zareagował, nikt nie pomógł… A szkoda może teraz moje życie wyglądałoby inaczej…

 7. Niech mu d.u.. ciężką będzie . W celi jego kakao nie zazna spokoju. Powinni jak w Arabii Saudyjskiej czy w Iraku za gwałty i pedofilię kastrować albo kamienować .

  • Zapomnij, w dzisiejszych czasach to będą się z nim cackać jak z jajkiem, żeby mu się krzywda w więźniu nie stała i włos z głowy nie spadł.

  • Nie rozumiem komentarzy w stylu twojego. Czy według Ciebie więzienia są pełne homoseksualistów? Czy może każdy mężczyzna który trafia do więzienia automatycznie staje się homo? Piszesz to tak jakbyś był przekonany, że faceci będą uprawiać seks z innymi mężczyznami jeżeli tylko przez jakiś czas nie będą mogli z kobietami.

 8. Brak słów

 9. Powinni przywrócić karę śmierci i łagry jak w rosji nie będziesz pracował nie będziesz jadł…………………………………………………………………A wogle szkoda słów;;;;;;

 10. NIBY TECHNIK ,popieram w 100% ,do roboty tych wszystkich smieci w wiezieniach ,niech zapier…ją ,a jak nie to zdychać z glodu ,A nie trzymaja smieci w cieple i luksusach karmiąc lepiej niż ludzi w szpitalach .Niedługo tych wszystkich bandytów nie pomieszczą w wiezieniach ,ciekawe co wtedy zrobią ,humaniści zasrani kur…a ich mać

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!