690 680 960

Od lat trasa ta jest w fatalnym stanie. Niebawem ruszy remont drogi nad jeziora (zdjęcia)

Podpisana została umowa na remont drogi prowadzącej z Łęcznej nad jeziora. Trasa ta od lat znajduje się w fatalnym stanie. Inwestycja ma zostać zrealizowana do lutego 2024 roku.

19 komentarzy

 1. Gratulacje dla idiotów pewnie zaczną w sezonie wakacyjnym gdzie korki będą kilometrami .

 2. No mają rozmach!!! idą wybory kasa do rozdania jest … dlaczego nie rozpoczęli tej przebudowy rok temu albo dwa!!! wokół Łęcznej jest jeszcze conajmniej kilkanaście dróg do remontu, a jedną z nich jest droga wstydu która została zapomniana a jakże obiecana jej naprawa już chyba z pięć lat temu i do dziś dnia nic kompletnie nic!!! panie Soboń rozstajesz ot tak miliony to i kilkaset tysięcy się znajdzie na drogę w Piotrówku zaraz za zjazdem w kierunku Mełgwi…

 3. Pabloo(oryginał)

  Kurła ile fotek politycznych….a żadnej z drogi.

 4. Pewnie ktorys z tych gości ma działkę nad jednym z jezior i jest okazja poprawić sobie warunki drogowe . A przy okazji punkty złapać od społeczeństwa .

 5. Rozmodlona banda jak czeba to przed żydowskim krzyżem tyż będom na kolanach.

 6. Pewnie, rozpierdzielic wszystko na wakacje. Niech stoją w korkach

 7. Chciałbym przypomnieć, że droga z Łącznej do Sosnowicy miała prawie wykonaną dokumentację. Geodeci wyznaczali w terenie pas drogowy. Już nie wiele brakowało aby ogłosić przetarg. Jednak zmiana polityczna w UM na PiS sprawiła, że inwestycja nie doszła do skutku pomimo wydanych pieniędzy na dokumentację i zabezpieczonych funduszy w budżecie województwa!

  Niech każdy zobaczy – zabezpieczone było 114 501 000,00 zł – pozycja 1.1.2.10 do załącznika nr 2
  do Uchwały nr XLIV/635/2018 Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 8 października 2018

  Dzisiaj grabarze tamtej inwestycji robią propagandę i udają jacy to oni są wspaniali.

 8. Bardzo dobrze niech wkońcu zrobią trasę nad jeziora będzie szybciej i bezpieczniej.

 9. Droga jest dla kierowców bez barw politycznych.Jesli któryś jest urażony , może wybrać inny wariant. ( źle bo w lecie _polityczne , jesienią_ polityczne, wiosną _polityczne, zimą niezgodnie z projektem).Wiec, jeździmy kiedy już będzie po remoncie wg schematu, projektowo politycznie.
  Każdy remont wymaga poświęceń.

 10. Widzę jak radny Marek W. pokazuje gdzie będzie wiadukt kolejowy, którego budowę zablokował w Miłocinie. Ja tam bym się bał co jeszcze zablokuje… chociaż tam nie mieszka to może będzie miał to w d+pie.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas