Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nowa sieć handlowa wchodzi na Lubelszczyznę. Pierwszy sklep już jest, niebawem kolejny (zdjęcia)

Sieć dyskontów nieżywnościowych Action uruchomiła swój pierwszy sklep w województwie lubelskim. W planach jest już otwarcie kolejnego obiektu w naszym regionie.

18 komentarzy

 1. nigdy nie potrafię się odnaleźć w takich sklepach gdzie jest „wszystko” ale generalnie to nie ma nic… ceny z kosmosu, jakość z chin, mały wybór…

  • Widać że nigdy tam nie byłeś. Tam są lepszej jakości artykuły. I ceny są tańsze niż w Polskich sklepach. Widać to po tłumach zawsze tam.

 2. Byłem opłaca się mąka jest tania.

 3. Redakcjo Proszę nie wprowadzać w błąd ..
  To jest już drugi sklep tej sieci pierwszy znajduje się w Siedlcach

  • Oto obraz naszego społeczeństwa. Podstawy geografii były w szkole podstawowej, ale widać, że nic nie wyniosłeś z tych lekcji. Podpowiem o co chodzi, bo patrząc na poziom twojego intelektu, to tydzień się będziesz zastanawiał, o co mi chodzi. A chodzi o to, że Siedlce to nie województwo lubelskie.

   • Wystarczyło napisać w trzech słowach. No ale jak ktoś zanim trafi na właściwą wypowiedź musi się naprowadzać dużą ilością bezsensownych słów i obrażając przy tym inne osoby? To pierwsze objawy demencji starczej.

    • Wystarczyło napisać w trzech słowach. No ale jak ktoś zanim trafi na właściwą wypowiedź musi się naprowadzać dużą ilością bezsensownych słów i obrażając przy tym inne osoby? To pierwsze objawy demencji starczej.

 4. Niezidiociały mimo bulu

  Mam pytanie : ile sklepów tej sieci działa w woj. pomorskim ????…

 5. To jest fajny sklep. Zawsze jak jestem w Rzeszowie w galerii Rzeszów to tam kupuje. Są słodycze,orzeszki i inne artykuły spożywcze z Zachodniego Europejskiego rynku. Co za tym idzie lepsza jakość i smak. Sa rożnego typu tekstylia ale to już norma jak u nas.

 6. Czym tu się podniecacie jesteśmy zalewani śmieciowym jedzeniem zachodniej jakości A Polak swoich produktów nie może sprzedać a jak już to za pół darmo Po to była unia i to rolnictwo upadnie A w czasie wojny brak dostaw będzie się wiązał z głodem I wtedy każdy zrozumie czy te ziemniaki z Belgii takie dobre

 7. Kolejny francuski sklep wchodzi na nasz rynek. Kiedy otworza jakis polski biznes?

  • Nie po to zachód przejął rynki żeby teraz konkurencję dopuszczać. Polskich sklepów dużo było kiedyś, większość padła nie mając szans z kapitałem zagranicznym. Taka to gospodarcza rzeczywistość.

 8. Nigdy bo polski przedsiębiorca jest tak atakowany przez to zachłanne państwo że ma małe szanse na rozwój sieci sklepów.

 9. Czyli kolejna chinszczyzna od pośrednika żydoholendra.

 10. Ciekawe po ile cebula

Z kraju

Polityka i społeczeństwo