690 680 960

Nowa dyrektor muzeum powiadomiła prokuraturę o zaginięciu części eksponatów. Jak się okazało, znajdowały się one w gablotach

Po ponad roku zakończyły się czynności związane z rzekomym zaginięciem eksponatów z Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Jak się okazało, rzeczy wskazane przez nową dyrektor jako utracone, cały czas znajdowały się w placówce.

40 komentarzy

 1. brudne paluchy polityczne precz od wszystkiego…
  jedyne co potrafią te pasożyty to sprowadzić wszystko do swojego poziomu czy 1m mułu fekalnego…
  dla pensji tracą resztki honoru i marnej moralności… tfuuu!!!

  • No to błysnęła kompetencją na nowym stanowisku . Może myśli że w gablotach powinny znajdować się tylko sztućce i talerze .

   • Tak błysnęła, jak pewna pani, która zgłosiła kiedyś kradzież drzwi garażowych. Przyjechali, nacisnęli przycisk i… drzwi się znalazły!

 2. hehehe no to widać jaka „kompetentna” osoba objeła stanowisko … pewnie „krewna i znajoma królika” :/ jak to w strefie państwowej ehh i jak ma być dobrze w tym kraju?

 3. Żdżerba_i_yońzki

  Mierzymy swoją miarą, tak my czyli PIS. A w związku z tym ***** ***

 4. Gdy sprawa została wyjaśniona, powinno się dowalić pani za bezpodstawne oskarżenia, oraz zarzucić brak profesjonalizmu przy inwentaryzacji. Jestem przeciw ułatwianiu cwaniaczkom wspinanie po partyjnej drabinie. Nic dobrego to nie wróży.

 5. Żdżerba_i_yońzki

  Najgorsze co mogło przydarzyć się Polsce po wojnie oprócz komunizmu są właśnie rządy PIS. ***** PIS

  • Żdżerba_i_yońzki

   ….. jeszcze katastrofa smoleńska, bo gdyby nie ona to tych parchów, klapsów, łajz, złodziei, oszustów, malwersantów, krętaczy z *** nie mielibyśmy ich dzisiaj przy władzy. A tak mamy ich i to całe ich g@#$no. Jedyne co pozostaje to ***** ***.

  • Bądź cierpliwy . Rudemu już ujeżdżają białą chabetę .

   • Żdżerba_i_yońzki

    Jeszcze zatęsknisz za rudym. Jak PIS zakończy rządy, to następni którzy przyjdą, nauczeni buty, złodziejstwa , kumoterstwa i arogancji po poprzednikach dadzą do wiwatu. Zobaczysz. Zatęsknisz.

 6. Myśliciel czy tam Myśliwy...

  I po czymś takim dalej jest dyrektorem ??

 7. Najpierw konie w Janowie lubelskim, teraz muzeum Sienkiewicza. Gdzie nie spojrzeć wszędzie Misiewicze, nepotyzm i złodzieje z PiS-u.

 8. dyrektorka wprost wyrwana z obory PGR !!!!!
  Jakby była żabą, toby coś pokumała. A tak dno.

 9. Zostanie Człekiem roku powiatu?

 10. czy nowa Pani Dyrektor nie powinna mieć postawione zarzuty za bezpodstawne oskarżenie drugiej osoby

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas