Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

21 komentarzy

 1. Przez chwilę pomyślałem, że napiszę: „Bóg jednak popiera selekcje naturalną”, ale uświadomiłem sobie, że rodziny pijusków potrafią czytać i z braku ważniejszych problemów zasiądą przed komputerami i zaczną czytać – wycofałem się z tych zamiarów.

 2. Jak to możliwe, że w stosunkowo nowym samochodzie nie wystrzeliła boczna poduszka powietrzna… żadna nie wystrzeliła. Znaczy się mieli nie zapięte pasy.

  • Dokładnie – brak zapiętych pasów blokuje w nowych autach poduszki. Wystrzał poduszki spowodowałby dodatkowe obrażenia.
   Poza tym to, że wylecieli z auta też potwierdza brak zapiętych pasów.

 3. ja być obca krajowca, ale znać polska prawo i obyczaje

  No i dobrze, że poduszka nie wystrzeliła – jeszcze by ocaleli…

 4. Jak widzę takie obrazki to jestem pewny że większość ludzi to idioci. Nie potrafią rozszyfrować rozkładu jazdy mpk a co dopiero prowadzić auto.

 5. Ciekawe ile za felgi by chciał.. Wziąłbym do swojego Berlingo 😉

 6. Jakieś słabe macie te ustalenia i informacje bo chłopcy maja sie dobrze a nie „kierujący autem 30 latek z Lublina jest w bardzo ciężkim stanie, pasażer zaś w stanie tragicznym. Lekarze walczą o jego życie, jednak jak nam przekazano, są niewielkie szanse na jego uratowanie.”:-) hehe jak to się mówi pijany ma zawsze szczęście a ze 2 debile jechały to tyle tylko ze komuś krzywdy nie zrobili.

  • @świadek, oby tak było jak piszesz. Informacje zamieszczone w materiale pochodzą od służb ratunkowych. Zebrane zostały tuż po wypadku. Jeżeli ich stan się poprawia to tylko trzeba się cieszyć.

   pozdr
   red

 7. Jakoś nie szkoda mi ludzi którzy są w stanie tragicznym przez taką jazdę … sami są sobie winni, dobrze, że tak skończyli, dwóch idiotów mniej … przecież kolejna ich taka jazda mogłaby się skończyć o wiele gorzej, np. mogli potrącić śmiertelnie jakieś dziecko.

  • ja być obca krajowca, ale znać polska prawo i obyczaje

   Nooo, mogli potrącić śmiertelnie jakieś dziecko, ciężarną babcię, albo karmiącego piersią dziadka pchającego wózek z wnuczęciem.
   Nieszczęść mogła być kupa, a tak, bęc! I dupa.

 8. A mówiłem , siedzisz na rybach nie pij ,!!! a ze ryba nie bierze , to po browarku i czas leci !

 9. Tak kończą pijackie mordy i zero współczucia.Jak zdechną to zawsze dwóch zabójców drogowych mniej.

 10. Jadąc tamtędy od strony Lublina w tamtym miejscu jest delikatna „chopka”. Jadąc szybko można spokojnie doprowadzić do oderwania się kół od jezdni (jakieś 100-110 km/h niewielkim samochodem). Podejrzewam że gościo nieźle zapierdzielał i go tam poderwało i później sporej prędkości jak opadł to go wyrwało.

Z kraju