Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nocami nie dają spać mieszkańcom, wpadli podczas policyjnej akcji „Stop-drift” (zdjęcia)

Lubelscy policjanci w trakcie akcji „Stop-drift” skontrolowali blisko 150 pojazdów. W trakcie działań ujawnili 115 wykroczeń i zatrzymali 36 dowodów rejestracyjnych, m.in za przekroczenie emisji hałasu. Policjanci prowadzili nocne działania wobec kierujących, których agresywny styl jazdy powoduje zagrożenie w ruchu drogowym oraz prowadzi do zakłócenia spoczynku mieszkańcom.

40 komentarzy

 1. BRAWO! BRAWO! BRAWO! Potrzeba jeszcze więcej takich akcji. Wyrugować świrów z ulic.

 2. Brawo policja. Kontynuujcie.

 3. BRAWO LUBELSKA POLICJA, W KOŃCU TA DROGOWA PATOLOGIA MOZE SIE OBSRA W GACIE JAK PRZYJDZIE ZAPŁACIĆ 5000 ZŁ MANDATU ZA DRIFCIK. CWANIAKI W MIODEM W USZACH NIE DAJĄ SPAĆ LUDZIOM. JAK CHCĄ SIĘ POŚCIGAĆ NIECH JADĄ DO UŁĘŻA NA TOR. ALE PRZECIEŻ TRZEBA SIĘ POPISAĆ SZROTEM NA DEPTAKU ALBO W SIECI NA TIKTOKU ALBO INSTAGRAMIE JAKIM TO SIE JEST SUPER KIEROWCA BMW I WCHODZI SIE W ZAKRETY NA WYSZYŃSKIEGO. BRAWA DLA PRACOWNIKÓW MONITORINGU. JESZCZE CHYBA TE KIEROWNIKI W TYCH ZDEZELOWANYCH BURCZYAUTACH NIE WIEDZĄ ZE SA WSZYSCY JAK NA WIDELCU BO WSZĘDZIE KAMERY !!!

  • Nie pojadą do Ułęza bo konfrontacja z kierowcami, którzy naprawdę potrafią się ścigać jest dla nich dołującym doznaniem.

   • Nie popieram takich domorosłych drifterów, ale Motopark Ułęż to mrzonka – na ich stronie nie działa kalendarz imprez, a w dziale „aktualności” mają eventy z 2018 roku… Jeszcze zabawniej jest z ODTJ w Lublinie – mimo że to nie tor, a płyta poślizgowa i parę zakrętów, to też próba umówienia jakiejkolwiek wizyty kończy się informacją, że dziś szkoli się policja, jutro jest impreza zamknięta, pojutrze jeszcze coś innego, a potem jest kilkudniowy serwis nawierzchni, itp. Najbliższy sensowny tor to Tor Kielce w Wykieniu, ale podobno też są plany jego likwidacji. Jest jeszcze Modlin (trochę dalej) a potem dopiero Silesia Ring w Kamieniu Śląskim, ale to już ponad 500 km – na tych obu też jest krucho z terminami, bo oba tory obsługują m. in. BMW Driving Experience (skądinąd całkiem fajna impreza, ale dość droga).

  • Wszystko co piszesz o prawda, oprócz tej sugestii o drifcie w Ułężu: to za daleko, nikt tam nie będzie jechał, taki tor powinien być w Lublinie.
   To tak samo, jakbyś musiał jechać na gofry do Garwolina, bo w Lublinie ich nie ma 🙂

 4. Brawo Panowie Policjanci ??

 5. A urzad skarbowy powinien sprawdzic z jakich dochodow stac go na taki wuzek

  • A ciebie nie stać na taki WÓZEK boś matoł patentowany.

  • Który wózek?
   Toszto starocia po kilkanaście tysięcy… Najdroższy i tak jest tańszy od dobrego dobrze wyposażonego nowego heczbeka.

 6. prawo jazdy za jajka

  BRAWO!!!
  Oby więcej takich akcji. Zabrać wszystkim tym sikutom dowody rejestracyjne, wlepić konkretne mandaty i tak do skutku.

 7. dobra robota, tak trzymać

 8. Gdyby był tor…

 9. ale w lublinie biedne te furki, jakieś stare złomki za niedużą kasę

 10. No w końcu ile można było czekać!!! Brawo

Z kraju