Niwa Babicka: Pokazał kierowcy ciężarówki środkowy palec i dostał w twarz

Za uszkodzenie ciała odpowie kierowca samochodu ciężarowego, który uderzył w twarz 57-letniego mieszkańca powiatu ryckiego poruszającego się osobowym audi.

21 komentarzy

 1. Co za frajer….

 2. Eulalia Osieł z d. Mikówna

  …uszkodzenie ciała zagrożone jest karą do 5 lat… jeśli „uszkodzony” będzie cwany i pobyt w szpitalu przeciągnie ponad 7 dni, to „uszkadzający” moooże dostanie rok w zawieszeniu na 2 lata.
  Oczywiście za cierpienia moralne i fizyczne „uszkodzony” może też dochodzić tzw. nawiązki finansowej, a to już może trochę bardziej zaboleć „uszkadzającego”.

 3. a gdzie wersja kierowcy ciężarówki — artykuł jest stronniczy, a może kierowca osobówki dostał w pape bo mu się należało,

 4. J******** z audi … najlepiej wpierdzielic sie przed maske i potem hamować inne pojazdy, po za tym wieśniak zapewne nie wie, ze na zółte radary jest tolerancja i robia zdjecia dopiero powyżej 70km/h. Typowy tuman ze wsi….

  • Maść na ból dupy

   Typowy burak to jesteś ty, skoro jest ograniczenie to należy się do niego stosować, ale nie ty musisz być mądrzejszy bo przecież „można oszukać fotoradar” ograniczenia obowiązują wszystkich, tak samo ciebie buraku

  • Władca kija tp typowy burak piszący swoje mądrości pod różnymi newsami , wyzywa innych od wieśniaków – a sam nim jest , jeśli chodzi o zachowanie

 5. http://www.wiocha.pl/1135059 to może ten dostał po zębach

 6. No i pytanie jak zwolnił cwaniaczek ?Może tak jak jeden gamoń że mu mało w d… nie wjechałem.Są takie ćwoki co nie myślą że mają na d… 40 ton ale se dam po hamulcach i nauczę drugiego , i potem do zobaczenia na Majdanku.

 7. Redakcjo, błąd! Niwa Babicka leży przy DK 17, a nie 19! Chyba, że są dwie Niwy Babickie, ale o tym nie słyszałem. Skoro jednak sprawą zajmuje się policja w Rykach (Niwa Babicka położona jest między Rykami i Garwolinem), to pewne, że to TA Niwa. Geografia się kłania. Pozdrawiam.

 8. No żal, jak cwaniak pokazuje środkowy palec i dostaje po ryju to od razu wali na policje.
  Ciekawe jaką wersję przedstawił kierowca tira bo mogło być też tak że widząc fotoradar osobówka nagle hamuje co mocno wkurza albo zwalniają do 40 km/h na 50. co za tym idzie, tir w miejscu nie stanie i też potrzebuje miejsca, to że trąbił mogło z czegoś wynikać, ciekawe tylko z czego?

 9. No to teraz niech każdy usiądzie za kierownicą ciężarówki i zobaczy jak to miło się jedzie kiedy jakaś gnida spowalnia go a on jedzie z 30 tonami…..
  Nie wiem jak było w tej sytuacji, ale to jak jeżdżą ludzie doprowadza do obłędu. Kto im dał prawo jazdy…? A swoją drogą po co było się tak zachowywać i tak gestykulować.

  • Czyli co, kierowców ciężarówki, którzy wiozą 30 ton nie obowiązują żadne ograniczenia prędkości? Bez przesady.. Masz teren zabudowany, ograniczenie do 50 i jeszcze fotoradar, a ten nie będzie zwalniał bo wiezie 30 ton.

 10. pokazać palucha to potrafi a potem na policje dzwoni dla takiego raz w ryj to mało

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!