Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Niebezpieczny manewr wyprzedzania, dwa pojazdy w rowie (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 747 doszło do groźnego zdarzenia drogowego podczas wykonywania manewru wyprzedzania przez kierowcę BMW. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

30 komentarzy

 1. Prawko za jajka, auto za pomidory.

 2. Nie patrzył bo nigdy nikt go nie wyprzedzał bo ma BMW.

  • Zdarzenie spowodował brak czasu, w tym przypadku na upewnienie się czy ktoś go nie wyprzedza, no przecież nie będzie tracił czasu na patrzenie w lusterka. Najczęściej to brak włączonego kierunkowskazu w bawarkach jest standardem, nie włączy bo nie ma na to czasu i domyśl się człowieku co planuje.

   • Bo w bmw za kierunkowskazy trzeba dopłacać i wielu użytkowników marki zwyczajnie na nie nie stać?

   • Nie żaden brak czasu spowodował wypadek tylko zuchwały i arogancki baran za kierownicą zresztą jak większość kierowców bmw. Widok rozbitego bmw przyjemny jak dla mnie, tak jesteście w większości agresywni na drodze i za to was nie tolerują normalni kierowcy, a przypomnę drogi publiczne są dla wszystkich i obowiązują przepisy które mają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim, a zachowanie kierowców bmw pokazuje że oni są niby ponad. No to tym razem po równo.

 3. Lusterka jak i kierunkowskazy w bmw są tylko dla ozdoby.

 4. no i BMW-io do kolejnego łatania.

 5. Bimbera nie stać na E71.

 6. A gdzie się zapodział Bimmer ? Tel. też nie odbiera .

 7. Jak fajnie zdjecie wyszlo 😀 BRAWO!

 8. Nie wiem czemu wszyscy się tak podniecają marką BMW . Ani to ładne ani wygodne. Jest tyle innych ładniejszych i wygodniejszych samochodów .

  • Panie , snobizm , szpan i leczenie kompleksów .

  • Są jeszcze kierowcy, którzy poza „ładne” i „wygodne” lubią jeszcze „dobrze się prowadzące” i to dla nich jest BMW. Niestety to przyciąga też masę bałwanów z pustymi dyńkami, którym tylko wydaje się, że potrafią jeździć, a pierwszy zakręt potrafi boleśnie to „wydawanie się” zweryfikować ?

Z kraju