690 680 960

Nie zareagował na czerwone światło, doprowadził do wypadku. Jedna osoba została ranna (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia dwóch aut na ruchliwym skrzyżowaniu. Wypadek miał miejsce dzisiaj rano w Lublinie.

19 komentarzy

 1. Gratuluję odwagi pasażerom korzystającym z usług podobnych do transportowych świadczonych przez pseudotaksówkarzy pracujących (często) nielegalnie pod szyldem zachodnich korporacji. Jako kierowca kiedyś nie przepadałem za taksówkarzami (tymi prawdziwymi), ale to co teraz i ile wyrabiają na drograch ci amatorzy to już przegięcie.

  • Szkoda tych Toyotek dla tych kierowców z klapkami na oczach. Młodzieżo ! nie ryzykujcie życia ! Lepiej z buta do domu wracajcie jak was nie stać na normalne taxi.

   -Napisał Tata dwójki dzieci

 2. No co pan powie, bolciarz zignorował czerwone? Co to się wyrabia na tym świecie…

  • Pisz co chcesz, fakt jest taki ze kierowcy bolt itp jakims dziwnym trafem sa bardzo czestymi bohaterami artykulow (nie raz widzialem kolizje z boltem, nie opisaną na tym portalu)

 3. widziałem wczoraj jak matka z małym dzieckiem wsiadała bo bolta. Żyjemy w kraju bezmyślnych i nieodpowiedzialnych ludzi !

 4. Jak widzę bolta na drodze, wzmagam czujność.

 5. Hahaa! Tam powinny być światła 😉

 6. I kolejny raz pseudoprzewoźnik boltz, który myśli że jak ma logo taxi na dachu to wolno mu więce bo się spieszy. Czy to tylko moją uwagę przykuwa jak wiele takich boltów łamie na co coś przepisy? Gdzie służby? Długo będziemy to tolerować?

 7. Pabloo(oryginał)

  Jako kierowca zawodowy, posiadający złożony egzamin z taxi lat temu 20, aktualnie kierowca ciężarówki w ruchu międzynarodowym. Miałem przyjemność ( bądź nieprzyjemność w zależności od pasażera) jeździć przez 3 miesiące boltzem. Ale szybko wróciłem na duże auta. Nie warto. Opinię miałem dobrą, ale jak zaczęli się tłuc jeden z drugim, to powiedziałem że nie dam sobie zszargać opinii.

 8. Zombi taxi. Po tylu godzinach dziennie co oni wykręcają to człowiek już nic nie widzi, nawet busa. Na bolcie powinien być obowiązkowo tachograf.

  • Otóż to.
   Jeszcze ci z prywatnymi autami jakoś jeżdżą, ale ci jeżdżący dla „partnerów” chyba tylko nie śpią w tych autach jeszcze.
   Albo się wspomagają „am-witaminą” jak ten bandyta, który dziewczynkę Seatem potrącił na Piłsudskiego, albo przysypiają za kółkiem…

   • i tu sie z Toba zgodzę, jeżdżę swoim samochodem na bolcie, PJ i doświadczenie za kółkiem mam od 40 lat, ale to co wyprawiaja ciemnoskórzy ( nie jestem rasistą ) to ręce opadają. Byłem świadkiem jak taki kierowca na rondzie pojechał w lewo. Dla tych co zamierzaja drwić z tego że 40 lat za kółkiem i na bolcie – moja sprawa gdzie jeżdżę i nikomu nic do tego. 8 godzin i do domu. Pozdrawiam wiecznie cierpiących

 9. Znowu kunta kinte za kierownicą?

 10. I znowu Bolt

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas