Nareszcie w Lublinie – Salon Impero Eksperci Łazienek

W Lublinie otwiera się nowy salon z wyposażeniem łazienek – Impero Eksperci Łazienek. Będzie się on mieścił przy ulicy Mełgiewskiej 7b, vis a vis Lublin Outlet Center. Lubelski oddział to kolejny, już 5 salon tej firmy i będzie nosił nazwę Impero Style. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 23 kwietnia br.

Firma Impero przyznaje, iż długo zastanawiała się, gdzie otworzyć swój kolejny salon. Zdecydowano się na wybór Lublina zamiast przymierzanej wcześniej Warszawy, dzięki czemu miasto zyska profesjonalny salon z kompleksowym wyposażeniem łazienek i największą ofertą płytek ceramicznych. Właściciel firmy to rodowity mieszkaniec Lublina, co też miało wpływ na ostateczną decyzję odnośnie lokalizacji salonu.

Co wyróżnia salony z wyposażeniem łazienek Impero?

Przede wszystkim, jest to unikatowa formuła obsługi Klienta. Handlowcy Impero to eksperci w swojej branży. Dzięki temu Klienci otrzymują gwarancję profesjonalnego doradztwa w wyborze produktów najlepszych marek. Oferta firmy to również wizualizacja łazienek oraz transport zakupionych towarów. Ponadto, Klienci będą mogli dokonać wyboru rzetelnych, sprawdzonych wykonawców i projektantów współpracujących z firmą. Klienci mają również możliwość skorzystania z zakupów na raty, a dla zakupów zagranicznych przygotowano zwrot podatku dzięki Taxfree.

Impero Style ma być nowym, wyjątkowym miejscem do urządzenia i wyposażenia łazienki oraz całego domu. Szeroka oferta, obejmująca najlepsze marki oraz świetne ceny – to ma być klucz do sukcesu na lubelskim rynku.

„Jestem podekscytowany otwarciem nowego salonu. Poprzez 20 lat funkcjonowania na rynku zebraliśmy ogromne doświadczenie. W lubelskim salonie zaoferujemy wszystko co najlepsze i głęboko wierzymy, że nasza atrakcyjna oferta spodoba się mieszkańcom tego miasta. Cieszę się, również, że będę częściej gościł w moim rodzinnym mieście.” – podsumował Wojciech Bocheński – prezes Impero.

Na chwilę obecną firma Impero posiada 4 salony z wyposażeniem łazienek w Radomiu, są to: Impero Home, Impero Trendy, Impero Eco (Outlet), a także salon z ekskluzywnym wyposażeniem łazienek – Camero Design. Nowy salon z wyposażeniem łazienek w Lublinie – Impero Style – będzie piątym salonem należącym do tej sieci. Dzięki jego otwarciu, docelowo stworzonych zostało kilkanaście atrakcyjnych miejsc pracy.

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7185zł 1.16%
  • GBP 5.2369zł 0.63%
  • EUR 4.5027zł 0.68%
  • CHF 4.136zł 0.77%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika