Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Napad na 16-latka w centrum Puław. Sprawca pobił chłopca i ukradł mu czapkę

Puławscy policjanci zatrzymali 17-latka, który napadł na 16-latka, pobił go oraz okradł. Jak się okazało, młodzieniec ma więcej na sumieniu i najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

24 komentarze

 1. Dożywocie dla plebsa!

 2. Ciekawe jak szybko i na długo trafi następnym razem do zakładu karnego ? Dobrze by było aby jego następne czyny były wymierzone w przeciwko cudze mienie a nie zdrowie i życie.. :/

 3. Kawał byka jak na 17lat. Jak wyjdzie to kose komuś wpakuje, nie ma siły. Pewne rzeczy da się przewidzieć ale nikt nie wyciąga wniosków na zaś.

 4. Wysłałam rude na front wschodni

 5. Podpis elektroniczny

  Ktoś mu sznurowadła buchnął z najków.

 6. Mało wychowawczy ten ośrodek wychowawczy…

 7. słów brak

 8. Potępiacie biednego młodzieńca, a tymczasem potrzebuje on naszego wsparcia. Wykwalifikowanych pedagogów w ośrodku, nie strażników. Specjalnej diety dla młodocianych, przecież on wciąż rośnie, rozwija się! Markowych ubrań, żeby nie poniżać go strojem. Pewnie ma jakąś dziewczynę, więc i widzenie intymne od czasu do czasu nie zaszkodzi. Jestem pewien, że odpowiednio potraktowana młoda osoba z czasem stanie się wartościowym członkiem społeczeństwa obywatelskiego.

  • Módl się za niego albo daj mu trochę kasy. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Byc moze po wyjsciu z wiezienia bedzie dojrzalszym człowiekiem. W wiezieniu bedzie mial dostep do biblioteki, silowni i bedzie mogl sobie znalezc nowych znajomych. Najwazniejsze, by dobrze wykorzystal dany mu czas.

  • Instalacja Ci pie*olnęła???

 9. złapali cienkiego siurka, za parę lat wyjdzie wyszkolony bandzior.

 10. Dziwię się chłopakowi, że za głupią czapkę jest gotów spędzić kilka lat w więzieniu. Jemu się wydaje, że tam jest fajnie, bo będzie miał żarcie za darmo i powodzenie wśród więżniów, ale jednak na wolności jest lepiej.

Z kraju