Nałęczów: Staranowała ogrodzenie i wjechała do sadu AKTUALIZACJA

Kobieta pod wpływem alkoholu wsiadła za kierownicę i dokonała spustoszenia na jednej z posesji w Nałęczowie. Ze zdarzenia wyszła cało.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16:10 na ulicy Bochotnickiej w Nałęczowie. Samochód osobowy jadący z dużą prędkością, nagle wypadł z drogi i taranując ogrodzenie wjechał do znajdującego się na jednej z posesji sadu. Świadkowie widząc co się stało natychmiast ruszyli na pomoc jednocześnie powiadomili służby ratunkowe.

Po kilku minutach na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Jak się okazało, w osobowej hondzie typu kabriolet podróżowała tylko jedna osoba. Kobieta kierująca pojazdem wyszła z niego o własnych siłach a następnie została przewieziona do szpitala. Tam po szczegółowych badaniach lekarze stwierdzili, że nie doznała ona żadnych poważniejszych obrażeń ciała i została zwolniona do domu.

Funkcjonariusze puławskiej drogówki ustalili, że kobieta kierowała pod wpływem alkoholu. -Miała w organizmie 0.25 promila. Kierująca odpowie teraz za spowodowanie zdarzenia a także kierowanie pod wpływem alkoholu- wyjaśniał nam podkom. Marcin Koper z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

—————————————————–
AKTUALIZACJA:


OŚWIADCZENIE REDAKCJI:

W wyniku zaistnienia kwestii spornej co do osoby kierującej pojazdem w chwili zdarzenia pragniemy wyjaśnić, że taką informację PRZEKAZAŁ NAM podkom. Marcin Koper z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Jednych z dewiz naszej redakcji jest osobiste dojechanie na miejsce zdarzenia, aby oprócz wykonania materiału foto/video, samodzielnie ustalić wstępny przebieg oraz okoliczności zdarzenia. Informacje ustalane są zarówno u świadków, uczestników jak i służb ratunkowych obecnych na miejscu. Dzięki temu staramy się uniknąć nieścisłości podobnych do tej, jaka zaszła powyżej. Mianowicie co jakiś czas zdarza się, że wersje oficjalne potrafią zawierać błędne dane. W tym przypadku, jak udało nam się wyjaśnić, doszło do pomyłki ze strony policji w przekazaniu okoliczności zdarzenia. Mianowicie tego dnia w Nałęczowie doszło do dwóch podobnych zdarzeń drogowych i podczas przekazywania nam szczegółów zamieniono ich sprawców. Dlatego też, teraz w przypadku realizowania materiałów z informacji od czytelników, będziemy okoliczności zdarzenia ustalać w dwóch niezależnych od siebie źródłach, żeby raz na zawsze wyeliminować tego typu przypadki.

Jednocześnie dziękujemy czytelnikom za szybką reakcję po ujawnieniu spornej kwestii. Jak zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji by rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Paweł Pietraś
Redaktor Naczelny
lublin112.pl

2014-08-13 12:45:07
(fot. Nadesłane)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Szkoda fury

 2. w dniu wypadku mówiono, że to młody chłopak prowadził auto i chciał oddalić się z miejsca zdarzenia ale zatrzymali go świadkowie. Prawdopodobnie był w szoku. Więc jak było?

 3. Przypadkiem byłem na miejscu tego wypadku i widziałem kto kierował tym autem i napewno to nie była kobieta …..

  • Puławska policja przekazała nam takie ustalenia. Więc jeżeli ich funkcjonariusze byli na miejscu zdarzenia to tak ustalili. A nie zasięgneli informacji od kogoś kto tylko słyszał że ktoś coś…

   • Ja nie twierdzę, że słyszałem tylko twierdzę, że byłem i widziałem. Jeśli Puławska policja tak ustaliła,że kierowała dziewczyna to jestem pełen podziwu. Ciekaw jestem czy lekarz który opatrywał kierowcę w karetce też twierdzi, że opatrywał dziewczynę. ….

    • Jeżeli puławska policja podała nieprawdziwą informację lub błędną zostanie to skorygowane. Jednak nie wcześniej niż jutro – pozdrawiamy.

     • Auto prowadził niski i krępy blondyn, opatrywano go w karetce. Byłem na miejscy zdarzenia przed karetką, strażą i policją. Niezła blaga z tą wersją iż kierowała kobieta 😀 Śmiech z ustaleń policji….

   • @lublin112 klania sie czytanie ze zrozumieniem. @ja napisal ze „…bylem na miejscu wypadku i widzialem kto kierowal…”. Wasza blyskotliwa odpowiedz „… A nie zasięgneli informacji od kogoś kto tylko słyszał że ktoś coś… „. Od kiedy wy tak policji wierzycie i to pulawskiej?

    • Jeżeli puławska policja podała nieprawdziwą informację lub błędną zostanie to skorygowane. Jednak nie wcześniej niż jutro – pozdrawiamy

 4. Tak roz….. S2000 :/

 5. a w sobotę ta honda stała pięknie ubrana dla Młodej Pary przy Urzędzie Stanu Cywilnego w Nałęczowie- pewnie trzymało ich po weselu

 6. moim zdaniem powinni zrobić progi tak jak do Puław się wjeżdża mniej wypadków bo nawet na chodniku teraz nie bezpiecznie jest tyle ze nasze władze nic z tym nie robią

 7. To co się dzieje na tym odcinku Nałęczów – Lublin to już Ludzkie granice przechodzi tyle śmiertelnych Osób a zero zainteresowań w tym kierunku

 8. ja też byłam na miejscu, widziałam i słyszałam – chłopak powiedział lekarzowi, że kierował…

 9. Jak wlasciciel sprzedaje to AUTO TO CHETNIE KUPIE.

 10. Często jeździłam trasą lublin – nałęczów i nic dziwnego niewidziałam pozatym jak elki jerzdżą to taki korekta był od samej nałęczoskiej ze 50 samochodów a kto jechał za elką to się bałam wyprzedzać przejechać przez linię ciągłą a zakrętem lubią stać policja w krzakach. Jechaliśmi prawie za nią do samych pouszowic aż niewytrzymałam i wyprzedziłam to zamną kierowcy wyprzedzali ja jako pierwsza wyprzedzałam samochód nauki jazdy mają znak do 60 a jedzie 50 to niejest normalne ja jak jeździłam elką i był znak do 60 to jechałam 60 miałam bardzo dobrego instruktora a mam dobiero 1rok i 4miesiące prawojazdy niemiałam wypadku, stłuczki ani fotki z foto radaru i policja mnie nie zaczynała ani razu. A to że czy chłopak czy kobieta wjechała czy wjechał po pijaku w ogrodzenie do sądu to jego czy jej sprawa. Ludzie powinni zająć się własną dupą i własnymi sprawami a nie interesować się kimś bo sobie zadużo dodają i niepotrzebne są głópie plotki tylke mam do powiedzenia.

 11. „doszło do pomyłki ze strony policji w przekazaniu okoliczności zdarzenia.”
  to jak to w końcu było? jak ja przejeżdżałem tamtędy po tym zdarzeniu to widziałem tylko siedzącą tam kobietę wyglądającą na pokrzywdzoną w tym wypadku (rozumiem że to ta która podobno kierowała) ale jeśli kierował mężczyzna to czemu w sprostowaniu nie jest napisane to wprost że kierował JEDNAK mężczyzna?? i czy był trzeźwy??

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7616zł -0.16%
  • GBP 5.0273zł 0.51%
  • EUR 4.468zł 0%
  • CHF 4.1307zł -0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach