690 680 960

Nałęczów: Staranowała ogrodzenie i wjechała do sadu AKTUALIZACJA

Kobieta pod wpływem alkoholu wsiadła za kierownicę i dokonała spustoszenia na jednej z posesji w Nałęczowie. Ze zdarzenia wyszła cało.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16:10 na ulicy Bochotnickiej w Nałęczowie. Samochód osobowy jadący z dużą prędkością, nagle wypadł z drogi i taranując ogrodzenie wjechał do znajdującego się na jednej z posesji sadu. Świadkowie widząc co się stało natychmiast ruszyli na pomoc jednocześnie powiadomili służby ratunkowe.

Po kilku minutach na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Jak się okazało, w osobowej hondzie typu kabriolet podróżowała tylko jedna osoba. Kobieta kierująca pojazdem wyszła z niego o własnych siłach a następnie została przewieziona do szpitala. Tam po szczegółowych badaniach lekarze stwierdzili, że nie doznała ona żadnych poważniejszych obrażeń ciała i została zwolniona do domu.

Funkcjonariusze puławskiej drogówki ustalili, że kobieta kierowała pod wpływem alkoholu. -Miała w organizmie 0.25 promila. Kierująca odpowie teraz za spowodowanie zdarzenia a także kierowanie pod wpływem alkoholu- wyjaśniał nam podkom. Marcin Koper z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

—————————————————–
AKTUALIZACJA:


OŚWIADCZENIE REDAKCJI:

W wyniku zaistnienia kwestii spornej co do osoby kierującej pojazdem w chwili zdarzenia pragniemy wyjaśnić, że taką informację PRZEKAZAŁ NAM podkom. Marcin Koper z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Jednych z dewiz naszej redakcji jest osobiste dojechanie na miejsce zdarzenia, aby oprócz wykonania materiału foto/video, samodzielnie ustalić wstępny przebieg oraz okoliczności zdarzenia. Informacje ustalane są zarówno u świadków, uczestników jak i służb ratunkowych obecnych na miejscu. Dzięki temu staramy się uniknąć nieścisłości podobnych do tej, jaka zaszła powyżej. Mianowicie co jakiś czas zdarza się, że wersje oficjalne potrafią zawierać błędne dane. W tym przypadku, jak udało nam się wyjaśnić, doszło do pomyłki ze strony policji w przekazaniu okoliczności zdarzenia. Mianowicie tego dnia w Nałęczowie doszło do dwóch podobnych zdarzeń drogowych i podczas przekazywania nam szczegółów zamieniono ich sprawców. Dlatego też, teraz w przypadku realizowania materiałów z informacji od czytelników, będziemy okoliczności zdarzenia ustalać w dwóch niezależnych od siebie źródłach, żeby raz na zawsze wyeliminować tego typu przypadki.

Jednocześnie dziękujemy czytelnikom za szybką reakcję po ujawnieniu spornej kwestii. Jak zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji by rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Paweł Pietraś
Redaktor Naczelny
lublin112.pl

2014-08-13 12:45:07
(fot. Nadesłane)

21 komentarzy

  1. „doszło do pomyłki ze strony policji w przekazaniu okoliczności zdarzenia.”
    to jak to w końcu było? jak ja przejeżdżałem tamtędy po tym zdarzeniu to widziałem tylko siedzącą tam kobietę wyglądającą na pokrzywdzoną w tym wypadku (rozumiem że to ta która podobno kierowała) ale jeśli kierował mężczyzna to czemu w sprostowaniu nie jest napisane to wprost że kierował JEDNAK mężczyzna?? i czy był trzeźwy??

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas