690 680 960

Na świeżo wyremontowanej ulicy zbiera się woda. Piesi muszą skakać po przejściu (zdjęcia)

Po opadach deszczu na fragmencie jezdni na ul. Lipowej zbiera się woda, pomimo że tuż obok znajduje się kratka kanalizacji deszczowej. Woda nie odpływa, a kałuża sprawia, iż piesi muszą skakać po pasach, żeby nie wpaść w rozlewisko.

32 komentarze

 1. Troszkę wody i miastowe od razu plamią majty ze strachu przed utopieniem.Jak deszcz pada to sie kaloszki zakłada!

  • Spoko, że ci wszystko jedno na co idą publiczne pieniądze i jaka jest jakość wykonanych prac. Tak już jest, że jednemu nie przeszkadzają tygodniowe skarpety na nogach a inny je myje.

 2. Prawdziwa Odpowiedzialność taka rządzi i kasę marnuje.

  • Lepsza taka jak czcze obietnice „pod publiczkę”, a tak z drugiej strony to ktoś kiedyś powiedział, że drogowcom powinno się płacić za wykonane prace dopiero po porządnej ulewie, bo wtedy wychodzą wszystkie fuszerki.

  • A co ma Prezydent Miasta do źle wykonanej roboty? Gdy odbiór był, to deszcz nie padał. Wykonawca poprawi i o co tyle krzyku.

   • haha gdyby tak drogowcy robili to by z torbami poszli – a za odbiór przez inwestora w taki sposób to jest nic innego jak poświadczenie nieprawdy i podlega pod kodeks karny!

   • Głupi Pawełku, nie musi padać deszcz, by sprawdzić, czy firma, która kilka razy przedłużała termin zakończenia roboty, popisała się bublem. Żuk zaś bierze ciężkie tysiące za to, żeby sprawnie rządzić, a nie rządzi.

 3. Lepsza taka jak czcze obietnice „pod publiczkę”, a tak z drugiej strony to ktoś kiedyś powiedział, że drogowcom powinno się płacić za wykonane prace dopiero po porządnej ulewie, bo wtedy wychodzą wszystkie fuszerki.

 4. Tak to zrobili, żeby było co poprawiać. Gwarancja gwarancją, ale dopłacić za poprawki trzeba 😀

 5. Na skrzyżowaniu narutowicza głęboka po remocie (i nadal) jest o wiele gorzej. Tam nikt nie pisał o tym

 6. Tak z ciekawości zajrzałem na ten profil jegomościa LubLublin i poczytałem troche. Mam dla niego tylko jedna radę; Niech wyciągnie gumkę z majtek i wyślę na abramowicką, bo jeszcze mu się tam przyda..!

 7. Od lat woda się zbierała. I ten super remont ktory tyle trwał nic nie zmienił

  • Zmienił na gorsze.Przed remontem były odpływy z rynien/lekkie obniżenie chodnika/.Teraz woda z rynien płynie po całym „wyremontowanym”chodniku.Ciekawie będzie jak przyjdzie lekki mróz.Fuszerka i tyle.

 8. Klemens Mokrodolski

  Susza źle. Woda się zbiera źle. Kaczor nierzondzi źle. Donal nierzońdzi źle.

 9. Specjalistom jestem

  Na Krakowskim Przedmieściu studzienki tak zapchane że woda omija je bokiem…

 10. Specjalistom jestem

  Jak to kto? Dudu !!

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas