Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Motor odpalił w drugiej połowie!

W zaległym meczu 7. kolejki rozgrywek grupy IV III ligi Motor Lublin wygrał u siebie 4:2 z Czarnymi Połaniec. Jako pierwsi na prowadzenie w środowym spotkaniu wyszli goście, a Andrzeja Sobieszczyka w sytuacji sam na sam pokonał Damian Skiba. Do wyrównania jeszcze w doliczonym czasie gry pierwszej połowy doprowadził Tomasz Brzyski, popisując się uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego. Drugą połowę ponownie lepiej rozpoczęli gracze Czarnych Połaniec. W 65. minucie meczu po faulu Marcina Michoty w polu karnym Motoru Lublin sędzia wskazał na wapno, a piłka po dobitce Kamila Hula wpadła do bramki żółto-biało-niebieskich. Przyjezdni nie mogli cieszyć się długo z prowadzenia, bo sto osiemdziesiąt sekund później Konrad Nowak doprowadził do remisu. Komplet punktów podopiecznym Mariusza Sawy zapewnili Szymon Rak, który po raz pierwszy w karierze zdobył bramkę w rozgrywkach III ligi i Tomasz Brzyski, pokonując Jakuba Borusińskiego uderzeniem z dystansu.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ