„Młoda kobieta zwija się z bólu, a lekarz nie reaguje”. Kolejny skandal na izbie przyjęć (wideo)

Kolejna skandaliczna sytuacja na izbie przyjęć w jednym ze szpitali w kraju. Młoda kobieta wiła się z bólu, nikt jej jednak nie pomagał, aż w końcu zareagowali inni pacjenci.

45 komentarzy

 1. Bo jego nie bolało.

 2. Prawdziwy obraz słóżby zdrowia , ogólna znieczulica , tylko pieniędzy żądają …

  • Karetki dostarczają im chorego , a oni po przyjęciu pacjenta liczą tylko ile dostaną kasy za niego od NFZ . Nawet na w/w filmie widzimy w tym biznes , a nie troska o zdrowie pacjenta .

  • Zgadzam się – ale ludzie zaglądajcie czasem do słownika ortograficznego.

 3. Jakby ludzie nie chodzili na SORy z byle czym to lekarze nie traktowaliby każdego jak oszusta. Nie chce się iść do lekarza rodzinnego, szkoda brać wolne, w domu nie próbuje się załagodzić objawów tylko od razu na SOR. Ten oddział ma ratować życie a nie leczyć byle co. I jeszcze to polowanie na lekarzy z telefonami. Macie pretensje do lekarzy a sami nie widzicie co robicie, jaki jest system. Jestem w szpitalu regularnie i przechodzę przez SOR – siedzą i czekają ludzie w całkiem dobrym stanie. Tylko na SORze szybciej, nie?

  • O czym ty mówisz człowieku? Czy chociażby ten pacjent z Sosnowca wyglądał na symulanta? Ta kobieta mdlejąc prawdopodobnie również wyglądała całkiem zdrowo??

 4. Ludzie są dziwni. Chodzą i się wydzierają. Zamiast ogarnąć sprawy. Bez sensu. Kiedy mnie spotkała sytuacja że mi problemy robią to w 5 minut postawiłam ich do pionu. A tu tu widzę szukanie sensacji a nie faktyczną troskę o tą kobietę. Sorrki, dla mnie reakcja tych hien szukająych sensacji jest skandaliczna !!!!

 5. spokojnie, trzeba zrozumieć sytuację 😉
  Lekarz pewnie zmęczony odpoczywał po pracy w prywatnej przychodni, albo czekał na kolejną podwyżkę 😉

 6. zabierają nam z pęsji potężne pieniądze na ubezpieczenie zdrowotne. a jak potrzeba pomocy to najlepiej pójdź prywatnie i powtórnie zapłać albo konaj w kolejce na 2025r. To jest Polska – norma.

 7. Nikt z krzyczących i kręcących się po tym SORze nie wygląda na potrzebującego pilnej pomocy medycznej. Jak może nie być kolejek skoro ludzie przychodzą na SOR jak do przychodni.

  • Skąd wiesz, co to za ludzie byli? Może to nie byli pacjenci, a np rodziny pacjentów, którzy przywieźli kogoś na SOR?

  • @…
   Czyli kiedy trafiałem z dzieckiem z nocnej opieki na SOR to powinienem je zostawić i sobie pójść?

 8. Chcą podwyżek a jak traktują pacjenta. Miałem doświadczenie z SOR i nie byłem od tak sobie tylko naprawdę potrzebowałem pomocy i została mi ona udzielona po kilku godzinach IDZ PAN DO RODZINNEGO ale kiedy w środku nocy??????? Pani pielęgniarka na jednym z oddziałów kiedy poszedłem do pielęgniarki dyżurującej powiedziała że na razie jest zajęta Fakt grała w pasjansa. Dużo by można napisać ale jedno jest pewne „Trzeba mieć zdrowie żeby chorować”

 9. ale o pieniądze potrafią się upominać.
  Swołocz

 10. SOR w Polsce to jest kpina, szczególnie na Jaczewskiego… od początku stycznia br., lądowałem co tydzień z bardzo wysokim ciśnieniem ponad 210 i uderzeniami serca ponad 160 i co pasek zielony (brak zagrożenia życia) i nic więcej. Nawet badań nie chciało się zrobić. Traktowali jak d3bila z nerwicą podawali tylko leki na uspokojenie i metocard po 9 godzinach czekania. A wystarczyło zrobić tomograf nerek…
  Banda niedouczonych i olewających felczerów bo na słowo lekarz nawet nie zasługują. Kółko wzajemnej adoracji.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska