690 680 960

Minister sprawiedliwości o wyroku za skatowanie po ochlapaniu błotem: „Jest sprzeczny z elementarnym poczuciem sprawiedliwości”

Zbigniew Ziobro wyjaśniał, że nawet gdyby przyjąć, że sprawcy naprawdę dokonali pobicia ze skutkiem śmiertelnym, to kara jaką wobec nich orzekł sąd, jest rażąco niska. Zapowiedział jednocześnie, że jeżeli będzie taka możliwość, to mężczyźni odpowiedzą za dokonanie zabójstwa.

30 komentarzy

 1. No raczej nie chcieli go połaskotać trzonkiem od siekiery. Geniusze w tych sądach.
  Powinni dostać po 25lat bez przepustek i wcześniejszego zwolnienia.

  • Flet , co ty się znasz na prawie .
   Tylko kasta sędziowska może oceniać takie wyroki , a my że ją krytykujemy to im lata koło ….. .
   Pamiętacie nagranie na Y jak sędzina odnosiła się do świadka z pianą na ustach , bo chciał zeznawać nie PO jej myśli .
   Jak wrzeszczała na niego i nie dawała dojść mu do słowa .
   Dopóki sądy nie „wyczyszczą się ” z takich ” pracowników ” , to jak nie masz układów i kasy to tylko licz na nagłośnienie sprawy poprzez media ( oczywiście jeżeli masz dowody na swoją niewinność ) .
   Słyszałem o takim przypadku , gdzie na sali sądowej próbowano obalić nagranie z kamerki w aucie i nie chciano dopuścić do materiału dowodowego . Dlaczego ? Bo sprawcą zdarzenia był członek z rodziny nadzwyczajnej kasty .

  • Do skladu powinni dolaczyc lawnicy. Wtedy sedzia mialby mniejsze pole do przekretow.

 2. Czy aby ten wyrok nie jest po to by minister w mediach wyszedł na bohatera? Przecież wiadomo że w Zamościu rządzi pis. Trudno uwierzyć w to że prokurator jest tak nierozgarnięty by przy takiej sprawie stawiać zarzut pobicia

  • rączka rączkę myje

   • Zapytam, czy tobie ktoś zabronił się uczyć i pójść na studia prawnicze? Polaki cebulaki to zawsze się maja do czego przyje..c . Każdy zawód beee, ale socjal i 500+ dla nierobów to już bijemy brawo! Widać inteligentny naród 😉

  • @Ktoś Jesteś kolejną ofiarą patologii PO-KOD albo pociotkiem kogoś z sądu. Choć to na jedno wychodzi. Co ma PiS do sądownictwa, do tej patointeligencji z PO?

  • @Ktoś – gdyby Ziobro nie podjął jakiejkolwiek czynności, to też jęczałbyś, że Pis Pisowi oka nie wykole. W takim razie życzę ci abyś był naocznym świadkiem morderstwa twojego najbliższego członka rodziny. Żeby morderca dostał 4 lata a potem śmiał ci się w twarz.

 3. Trzeźwy inaczej.

  Tak właśnie będzie wyglądało „ręczne sterowanie” ze strony PiS. Wyroki będą zapadały w siedzibie partii. Gawiedź chce igrzysk? Proszę bardzo! Doskonale znamy procesy pokazowe w PRL-u, często kończące się karami śmierci dla niewinnie oskarżonych.
  Tamte czasy wracają, PZPR-owski prokurator zostaje zaprzysiężony w nocy przez Dudę na sędziego Trybunału, razem z koleżanką Pawłowicz.

  Deforma sądów!

  • ty wcale nie trzeźwiejesz ! myślisz jak pijany
   kiedy byłeś na mityngu ostatnio ?

  • No tak. Lepszy sad ktory daje 4 lata mordercom. O taką sprawiedliwosc walczycie,Kodziarze!
   Dobrze ze jest ktos,kto reaguje na rażąco niskie wyroki dla zwyroli.

  • ja zwolenniczką pisu na pewno nie jestem…ale nie bardzo rozumiem dlaczego sędzia wydał tak niski wyrok i to w takiej sytuacji jak trwa nagonka na sędziów…
   pobicie ze skutkiem śmiertelnym to może być wtedy jak ktoś się z kimś szarpie i w pewnej chwili jeden z napastników drugiego popchnie…a ten upadając uderzy przypadkowo głową w jakąś ławkę, albo w krawężnik…ale nie wtedy gdy dwóch bandziorów przychodzi kogoś napaść w jego własnym domu…

  • @Trzeźwy inaczej Prosty człowieku, jesteś kolejną ofiarą PO-KODziarskiego śmietnika cytując: „takie to kodziarskie”, tak więc twoje wywody to jedynie bełkot jakiegoś żula. A czego nie wspominasz o I sekretarzu POP PZPR Rzeplińskim popieranego przez Donaldusia, a gdzie Gersdorf z komunistycznej młodzieżówki SZSP? Czyżby twoja rodzinka? PRL to właśnie dobrze się ma od 30 lat od układu magdalenkowego i efekty teraz wychodzą jak im się do doopska dobrano. Czas to bagno wysuszyć, a potem zaorać!

 4. Sedzia do wywalenia. Gdzie jest jakakolwiek odpowiedzialnosc tych ludzi? Ten wyrok mowi tylko ze mozna smialo zabijac,bo za 4 latka wyjdziesz. Zaciagnales u kogos pozyczke na milion zlotych? Zabij go. Milion zostanie,a ty po 4 latach wyjdziesz i bedziesz sobie zyl w najlepsze.
  Co to za sądownictwo,gdzie tylko minister musi reagowac na niedorzeczne wyroki wobec morderców?! I to nie pierwszy raz. Synalka lubartowskiego lekarza to prawie uniewinnili mimo ze poderznal gardlo dziewczynie. A sędzia dalej orzeka.

 5. Ten wyrok to kpina

 6. Po 25 lat inny cham by sie zastanowił

 7. A co ma tu PiS do prokuratorów i sedziów ? Przecież wiadomo że to jeden układ, sędziowie i prokuratorzy to jedno bagno ….

 8. Pogrozić palcem to sobie każdy może…

 9. Co to za buszmen ten z brodą,skąd „toto”;-)???

 10. Co z tego że tam rządzi PiS? Co to za denny wniosek? Jak rządzi to wszyscy muszą być pro pis?

Kursy walut

 • USD 4.4351zł -0.91%
 • GBP 5.4317zł -0.31%
 • EUR 4.6821zł -0.33%
 • CHF 4.7474zł -0.05%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy