690 680 960

Miliardy euro dla Lubelszczyzny. Wiadomo już, ile nasz region otrzyma z Unii Europejskiej

Bardzo dobry wynik regionu, jeżeli chodzi o kontraktacje środków z RPO sprawił, że Lubelszczyzna otrzyma jeszcze większe środki na lata 2021-2027. Dzisiaj przedstawiono wyniki zakończonych negocjacji.

29 komentarzy

 1. Precz z Unią!!! Niech zabierają swoją kasę śmierdzącą LGBT i praworządnością! Precz od bogobojnych Polaków! My sami. My wszystko sami… spi***limy.

 2. no to krewni i znajomi królika dobrze zarobią ! ….jakaś kładeczka za 3 mln zł, fontanna z ledami za 5 baniek, droga w polu do nikąd z przejściem dla pieszych i światłami za 10 mln itd itp. ! na łunijnych ejro można kreci niezłe lody:]

  • Albo szpital tymczasowy na czwartą fale na stadionie, bo na targach był za mały – czynne tam jeszcze, czy już był protokół zniszczenia i nikt nie zapyta o tego lubelskiego ” Misia”

 3. Wolałem jak był komuna

 4. Słuchajcie. Pracuję po 16 godzin, pomagam ludziom, mam dwójkę małych dzieci, żona nie pracuje. Mam JDG i opłacam 1500 PLN ZUS/MSC. Zostaje mi na wyżywienie rodziny i czynsz. Może pomożecie Nam w kupnie mieszkania z tych miliardów? Nie mamy swojego…. A doby nie starcza na oszczędności

  • niewolnictwo w zalegalizowanej formie, witaj w klubie, chów klatkowy ludzi…. komuna była lepsza

 5. Ps. Jesteśmy uczciwi. Nikogo nie okradamy

 6. Może nowy park za 44 miliony

 7. Te pieniądze na dziurawe drogi czy na pałace dla złodzieji?

 8. Bedzie na kolorowe lpg i ,mosty w wiecznej budowie i developerów. Rzeszów dawno nas wyprzedził teraz robi to Zamość,

  • Niby w czym wyprzedził? Chyba w tym, że tam nie parkują LLB LUB LSW LOP LKR LPA na skos i na chodnikach. I że disco polo do rana nie leci i pijackie śpiewy. Może w tym wyprzedzili, że śmieci segregują. To tak.

 9. a ta bl…dz w poscieli juz liczy….glosuj na bezproduktywnych!

 10. Urzędasy już zacierają ręce, dla nich to raj, w następnym roku znowu wyremontują ” Plac Litewski ” za 80 milionów, żenada .

  • czapka na saturnie

   i wyremontują Stary Gaj pod swoje wille.

   • W rezerwacie przyrody są nielegalne wyskocznie rowerowe i tor rowerowy uklepany. nikt nic nie robi z tym, faktycznie może to wytną i pobudują.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas