690 680 960

Mieszkańcy nie odpuszczają w protestach przeciwko planom rządu. Znów zablokują ruch na drodze krajowej

Protestujący od kilku miesięcy mieszkańcy powiatu krasnostawskiego zapowiedzieli kolejną akcję. Podobnie jak poprzednia, będzie ona polegała m.in. na blokowaniu ruchu na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość.

31 komentarzy

 1. Podziękujcie pisiorom na których tak szczodrze głosowaliście.
  Patrzcie jak mają was głęboko w d…🤣

  • Nie ciesz się i tak zagłosujemy na PiS nigdy więcej rządów PO PSL.

   • to taka odmiana syndromu sztokholmskiego? Oni cie w du pę a ty nadstawiasz drugi pośladek. Oj Jacku Jacku

 2. Linia szybkiej kolei zbyt mocno ingeruje w miejską zabudowę… Że jak? Tory przez rynek puszczą? Dajcie spokój z takimi argumentami.
  Niech wam się skrzykną zablokowani kierowcy, zwykli ludzie, i wam zablokują w niedzielę drogę do kościoła!

 3. My mieszkańcy Miasta Krasnystaw chcemy CPK, chcemy nowej linii szybkiej prędkości. Chcemy do Warszawy jechać wygodnym Inter Cccity niecałe 2(dwie godziny). Chcemy tego razem z miastem Zamość i miastem Lublin.

  • nie do Warszawy tylko do Baranowa. I to nie będize ciuchcia tylko ICC , ruszy w zamościu, zatrzyma się w Lublinie a potem na końcowej. Bedziesz musiał dojechac do Zamościa na własną rękę.

  • Kantem o kant kuli

 4. Ale o co im chodzi? Żeby w tym kraju nie budowano żadnych dróg i torów, czy o to żeby je budowano, ale na terenach innych ludzi? A co jeśli ci inni ludzie też zaczną spacerować po krajówkach?

  • Gdybyś Ty tam mieszkał całe życie, budował budynki i nagle komuś zamarzyła się linia kolejowa, która biegłaby przez Twoją posiadłość, to co byś zrobił? Co byś zrobił gdybyś musiał wszystko zostawić, sprzedać za bezcen? Wypowiadasz się bo ciebie ten problem nie dotyczy.

 5. Pałami was rozgonimy. Protestować to do Warszawsi. Kierowca.

 6. śmierdzi KOczkodanami

  • Raczej roszczeniowym motłochem, który najpierw głosował na pisiorów, a teraz jak się władzuchna przestała z nimi liczyć to zwykłym ludziom będą utrudniać życie, tak jakby nie mieli już wystarczająco na głowie przez tych pisdzielców.

 7. Szprychę od Centralnego Pastwiska Kaczyńskiego powinni poprowadzić przez Żoliborz i okolice zamieszkania Hrumchały. Ten cały CPK to totalna porażka tak jak przekop Mierzei, przeniesiony „sen o potędze” prezesa bo ekonomicznie słabo uzasadniony. Po to blokowali rozbudowę Modlina i nie wiadom po co władowali miliony w Radom tylko dla zdobycia poparcia w wyborach.

  • akurat cpk ma dużo sensu ekonomicznego, tylko szkoda, że nie pomyślano o tej lokalizacji gdy budowano podwarszawskie lotnisko w Modlinie. wtedy wystarczyłaby rozbudowa.

 8. ciekawe ilu głosowało na PISuarów ha ha z protestujących ?

 9. „Czegoś bidny – boś głupi, czegoś głupi boś bidny” rzekło stare przysłowie. Województwo lubelskie w ogonku dochodów per capita. Inwestycji tu że świecą szukać – gdyż (m.in) brak infrastruktury kolejowej, drogowej, oraz urzędniczy marazm. Ludziska narzekają na brak pracy, lepszych dochodów, perspektyw, a bez zmian, rozbudowy, inwestycji to się napewno nie zmieni. Wszelkie nowe szlaki/drogi, czy to kolejowe, czy drogowe, nawet naziemne linie energetyczne powodują iż część przyległych gruntów/terenów przestaje być tak atrakcyjnych pod zabudowę. I tu jest sedno – skrzyknęli się „byznesmeny” co chcą działki w dobrej cenie ohandlować.
  Trochę to przypomina kierowców narzekających na stan dróg, a jak już remontują to narzekają na korki i czas przejazdu. Kilkanaście lat temu były narzekania że nie ma zasięgu GSM (okolice Tomaszowa Lubelskiego), gdy zaczęto budować nadajniki – fala protestów bo to szkodzi zdrowiu…
  Ehhhh tam! Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć…

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas