690 680 960

Mieszkańcy Lublina pokochali żużel, miasto przeznaczy na ten sport dodatkowe środki

Po apelu lubelskich radnych zwiększona została kwota, jaką miasto przeznaczy na żużel. Dodatkowe 1,5 mln złotych zostało zapisane w autopoprawce do projektu budżetu na przyszły rok.

26 komentarzy

 1. Miasto sponsoruje prywatną firmę!!! Brawo

 2. mieszkańcy tak pokochali żużel, że trzeba dokładać ze wspólnej kasy, by klub wyszedł na prostą…
  niech drużynę finansują sobie kibice! stadion też!

 3. Stanowczo protestuję i składam veto pod decyzją by zadłużone po uszy miasto finansowało tych pajaców , którzy póki co nie mają żadnych sukcesów w skali krajowej że o międzynarodowej nawet nie wspomnę. Pieniądze te należało przeznaczyć na pomoc dla drużyny piłkarskiej Motor Lublin . Z powodu nędzy finansowej klub ten balansuje na granicy ruiny totalnej i mimo wielkich ambicji nie może odbić się ze środka tabeli II ligi. Żużel natomiast jest dyscypliną niszową której raczej nie uprawia się już w żadnym kraju europejskim oprócz Polski . Finansowanie ośmiu desperatów bez głowy którzy jeżdżą w kółko po owalnym torze , tak gigantycznymi pieniędzmi / 3,5 mln zł z kasy miasta / to jest niespotykana nigdzie więcej w Polsce porażka władz tego miasta łącznie z prezydentem.

  • zabierzmy jednym bawiącym się chłopcom i dajmy innym. tak to widzisz? może by z tych pieniędzy jednak długi spłacać?
   po czym wnioskujesz wielkie ambicje piłkarzy motoru? bo przecież nie po wynikach…

  • Między piłką a żużlem w Lublinie jest taka różnica: żużel pełny stadion nagroda za obiektywizm dla kibiców, piłka nożna max 4000 średnia 2800 z 2018 roku do tego wulgarne okrzyki że wstyd z dzieckiem pójść. Miasto dobrze lokuje pieniądze.

  • Różnica jest taka, że na piłkę nie pójdziesz z rodziną bo bandy zwy_roli uprzykrzą ci mecz tak ze ci się odechce w przeciwieństwie do żużlu. Stąd ta popularność, ludzie chcą się bawić na takich eventach ale w bezpiecznej, przyjemnej, pokojowej i wesołej atmosferze. Bez udziału ‚psełdziaków’ !!!

   • ale powiedz, dlaczego wszyscy mieszkańcy mają dokładać do ceny Twojego biletu? niech klub się utrzymuje z fanów, a nie z budżetu miasta!

  • Ja protestuję przeciwko ratowaniu tych kopaczynów bo to żenada i wstyd (włatcy fshodu) czyt. tatar.

 4. Hans…rozstrzel się sam:)

 5. Potrzebny też żużel za wszelką cenę jak świni siodło. Dotować bo klub był i musi byc w tych trudnych czasach to pomyłka i to duża.

 6. Kto kibicuje niech sponsoruje.

 7. Jak ja się cieszę że nie musze już mieszkać w Lublinie.

 8. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto.

 9. Dofinansować nauczycieli

  Mieszkańcy Lublina pokochali również przedszkola (mimo pandemii posyłają na masę dzieci tam żeby mieć spokój w domu), ale miasto na ten cel nie przeznacza dodatkowych środków. Mało tego, na nauczycielach w przedszkolach oszczędza jak się tylko da, ale w końcu musi mieć na żużel…

  • bo panie bo żóżel to promocja! panie prmocja lublyna na cały kraj! panie 26mln promocji panie! słcuahj co to zabarać 1,5 mln jak zadłużenie mamy 1,6 miliarda… toż to okazja lepsza jak w bidronce,

 10. Pokochali ? Kolejny artykół usprawiedliwiający rządzących w Lublinie …

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festiwal Mieszkańców Kośminka
Dni Gminy Cyców. Zagrają m.in. Coco Jumbo, Lili, Effect, Piękni i Młodzi oraz Top One.
Moto Piknik Rodzinny na biłgorajskim Autodromie
Dożynki gminy Nałęczów
Dożynki gminy Nielisz