Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Miasto Lublin ogłosiło konkurs na realizację miejskiego programu in vitro. Będzie wsparcie finansowe do wykonania 2 procedur zabiegu zapłodnienia

Mieszkańcy Lublina będą mogli korzystać z miejskiego wsparcia finansowego do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Miasto Lublin właśnie ogłosiło konkurs na realizację tego programu polityki zdrowotnej.

13 komentarzy

 1. Ja wam dam in wi tro.

 2. Taaa, przez in wi fi się nie zachodzi, Wam w realu potrzebne bara-bara.

 3. Droga redakcjo. Proszę o podanie choć jednego przypadku kiedy metoda in-vitro wyleczyła niepłodność. To znaczy po urodzeniu dziecka po pozaustrojowym zapłodnieniu, następne przyszło naturalnie poczęte. In-vitro nie leczy niepłodności. Pomaga jedynie mieć potomka(kinię 🙂 ) ale nie leczy. Pozdrawiam.

 4. To wpisuje się w zadania samorządu. Dziury w jezdniach i chodniki jak ten na ul. Głębokiej mogą poczekać.

 5. Ludzie na kredyty nie majo a tu takie marnowanie piniendzy.

 6. Są dziury ważne i ważniejsze.

 7. hwc i zapłodnione

 8. Co ty się udzielasz jak z chłopem śpisz.

 9. Ogier rozpłodowy

  Koleżanka miała dwóch mężów. Z jednym 5 lat starali się o dziecko i nic. Z drugim dwa lata i nic. Ja poszedłem tylko okno jej wyregulować i jeż marzenie się spełniło. Szkoda, że to nie było też moje marzenie. Śmiechem, żartem moim zdaniem to wina chłopów. Coś z nimi nie tak.

  • Ale tego okna też nie wyregulowałeś.
   Powiedziałeś, że nie dasz rady bo nie masz „sprzętu”. 🙂

 10. Coraz częściej przekonuje się że komentarze na Lublin 112 powinny być wyłączone. Takiego prymitywizmu i zadęcia to dawno nie widziałem. Nawet na śmiesznej stronie jaką jest wykop pl jest wyższy poziom komentarzy .